Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Testépítők! Ti voltatok így?

Dag kérdése:

Testépítők! Ti voltatok így?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem a gyúrsát nagyon sovány srác voltam! 190 magas, és 53 kg. Nagyon rossz volt az étvágyam, naponta csak kétszer ettem. Mikor elkezdtem a gyúrást napi 6-7 kaját le erőszakoltam magamba, ami erős hányingert okozott, ezt 2 évig csináltam! Minden nap hányásig ettem! Most kb fél éve leáltam kicsit, de ha pl enni akarok valamit, pl egy almát, és alig hogy a számban van a falat már jön a hányinger! hiába koplalok egy napot, mert már próbáltam. akármilyen éhes vagyok, ha eszem is, és egy falat is elég már hányingerem van! Ti éltetek meg hasonlót?

25/f



2012. okt. 6. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem!Akkor te megundorottál a bizonyos kajáktól! Jelen esetben az alma...
2012. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az alma csak egy példa volt! Minden étellel így vagyok!
2012. okt. 6. 20:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk. Én 196/60ról indultam, és ugyan nem ettem hányásig, de sokszor émelyegtem már, és mostanában gyakrabb a hányinger :D
2012. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
fuu waze ennél rosszabb nincs is!
2012. okt. 6. 20:18
 5/13 Sznofru ***** válasza:

Hányingerig enni nem a legjobb dolog. Én sosem ettem úgy, pedig én is úgy kezdtem, mint te.


Normálisan enni egyre többet, de azért az egészséget szem előtt tartva. Nekem sosem volt hányingerem, pedig normálisan eszem.

2012. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De msákép nem tudtam volna fejlődni, napi 2 kajától meg aztán tuti nem!
2012. okt. 6. 20:25
 7/13 Sznofru ***** válasza:
A gyomor beltartalma meg tud nőni, nézd meg a nagy testépítőket mekkora belük van. Tehát nincs értelme hányingerig zabálni, mert csak a szervezetedet cseszed szét, ellenben a beled meg tud nőni, csak idő kell hozzá. Én minden megerőltetés nélkül meg tudom enni a normál kaját, pedig én sem voltam nagy evő.
2012. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg még a tömegnoveles is olyan mint egy dieta. 300 gr cs. Mell+150 gr barna rizs és még éhes vagyok..
2012. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

volt egy időszakom,amikor a csirkemelltől kaptam hányingert.

de olyat,hogy 10 percig nem mertem mozogni,mert kijött volna.

pont akkoriban láttam egy vidit,amiben coleman különböző szószokkal ízesítve ette önmagában a csirkemellet.

én is kipróbáltam és az ezersziget öntettel leöntött csirkecsöcs/rizs teljesen jól csúszott.

2012. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NagyonGonosz ***** válasza:
Hát nekem nem volt ilyen. Amikor elkezdtem edzeni akkor tömnöm kellett magamba a kaját, hogy tartsam az étrendem, de ma már lecsúszik gond nélkül. Na jó napi 2x van 125g vizes zabpehely az nem kellemes :)
2012. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!