Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Testépítők! Ti voltatok így?

Dag kérdése:

Testépítők! Ti voltatok így?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem a gyúrsát nagyon sovány srác voltam! 190 magas, és 53 kg. Nagyon rossz volt az étvágyam, naponta csak kétszer ettem. Mikor elkezdtem a gyúrást napi 6-7 kaját le erőszakoltam magamba, ami erős hányingert okozott, ezt 2 évig csináltam! Minden nap hányásig ettem! Most kb fél éve leáltam kicsit, de ha pl enni akarok valamit, pl egy almát, és alig hogy a számban van a falat már jön a hányinger! hiába koplalok egy napot, mert már próbáltam. akármilyen éhes vagyok, ha eszem is, és egy falat is elég már hányingerem van! Ti éltetek meg hasonlót?

25/f



2012. okt. 6. 19:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem a mai napig is ugyan úgy tömnöm kell levele magamba a kaját, mit először! Nem tudom mi ez..
2012. okt. 7. 13:51
 12/13 anonim ***** válasza:
eleinte nekem is nehezen ment a 2-3 óránkénti étkezés, de aztán felgyorsult az anyagcserém, és már tényleg éhes leszek 3 óra múlva. Ennyi idő alatt furcsa, hogy nem szoktál hozzá. Sztem próbáld ki, hogy 4-5 óránként eszel, és akkor 4 kajára osztod el, és nem is eszel annyi ch-t, mint ami az előírásban van, hanem arra figyelsz, hogy a fehérje+ zöldség meglegyen. fokozatosan próbáld magad hozzászoktatni. Meg esetleg turmixszal helyettesíthetsz kajálást, ha az jobban csúszik. És fő a változatosság.
2012. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

Elöző! Ki fogom próbálni, köszi!

2012. okt. 8. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!