Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 3ezerből kitdom hozni a...

Napi 3ezerből kitdom hozni a diétámat?

Figyelt kérdés

85kg-os vagyok.

Tudna valaki nekem számolni egy kb összeget?


2013. nov. 24. 11:33
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Be pácoltam holnapra a húst :P az nem gond ugye?

csak ilyen fűszereket dobtam rá :D azt kész :D

Mint süssem ki reggel vagy hogy oldjam meg? rizzsel viszem a suliba :D

2013. nov. 24. 12:48
 22/29 anonim ***** válasza:

Agyramenéssel szemben a többség már többé/kevésbé immunis. De sokkal szívesebben válaszolnak úgy, hogy ha a kérdésedbe beleveszed hogy 'ugyan már kétszer elolvastam a Sárga kapszula című vígeposzt, de ebben és ebben szeretnék tanácsot kérni..'


Amúgy a testépítők is ugyan úgy esznek mint mások (fogják a húst, foggal körömmel széttépik, össze aprítják a szájnyílásukon keresztül benyelik, fröcsög mindenfelé a vér, és esznek hozzá brokkolit meg rizst) csak tisztában vannak vele, hogy nem elég keveset enni, ha előrébb akarnak jutni. Meg tolnak hozzá vitamint és protein port, na most ezek sem éppen olyan szokások amiket bármelyik non-testépítő ember ne tehetne meg, illetve nem is erről szól a tömegnövelés, szóval.. annyira azért nem különleges.


Csak fröcskölődjön a vér és a szaft amikor a húst eszed, én erre esküszök :D

Tápi(bá).

2013. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Gondba vagyok a ch-t hogy mérjem nincs mérlegem....
2013. nov. 24. 16:10
 24/29 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet, kb 2-3 ezer ft.
2013. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Jó okés :) de holnap reggel hogy mérjem még?

holnap tudok város felé menni :)

2013. nov. 24. 16:14
 26/29 Clan ***** válasza:
Te most szivatsz minket,vagy fogyatékos vagy?? De most komolyan kérdezem!
2013. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés... Ha napi 3000et ad akkor nem lenne egyszerűbb ha várnál a jövő havi fizetésig és akkor szépen a faterral elmennél és megvennéd az egészet 2hétre? Aztán pedig újra elmennél vele mikor már majdnem elfogy a kaja?
2013. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

1 kiló csirkemell filé 1600ft. Bemész a boltba, veszel 1 kiló csirkét, 1 kiló rizst (300ft), fél kiló zabpelyhet (200ft intersparban), fél kiló túrót (500ft), maradékon zöldséget. Meg vagy 3 eft-ból, a zab elég 5-6 napra, rizs 3-4 napra, hús 2 napra, túró 4 vacsorára. Ha elfogy valami, fölemeled a se_edet és pótolod.

Azért napi 3 eft-ot kajára költve (havi majd 100 eft), mocsok mód jól lehet étkezni. Van akinek 500ft se jut. Az legyen a legkevesebb bajod, hogy hogy vásárolj be...

2013. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 doboz tojást is megehetsz. Ennyi pénzből bőven futja. Vegyél néha marhát is, halat is (no nem a pangasius halfilét). Kuszkusz is jó cucc, és olcsó. Találd fel magad, olvass utána, hogy néz ki egy diétás étrend.
2013. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!