Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 3ezerből kitdom hozni a...

Napi 3ezerből kitdom hozni a diétámat?

Figyelt kérdés

85kg-os vagyok.

Tudna valaki nekem számolni egy kb összeget?


2013. nov. 24. 11:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Jó, én ezt már nem vágom, nekem magas, hogy van is pénzed, de mégsincs.:)

Leírtuk ,hogy mi kell, szerintem te is el tudod dönteni, hogy mit tudsz ebből megvenni.

2013. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. nov. 24. 12:04
 13/29 anonim ***** válasza:

Ha napi 3 rugód van, akkor minden megvan... mit kell ezen még ragozni? Vegyél kaját..


És számoltak neked összeget: havi 60-ból is lehet elég kaját venni, tápkieget is. Gondolom nem kell hogy Montez vásároljon helyetted.

2013. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Clan ***** válasza:
Montez ezzel nem vagy egyedül,én sem értem akkor,hogy most mit is akar,azt írja,hogy napi 3 ezret szán rá,akkor az egy hónapban 90 ezer,erre azt írja most hogy 10K van húsra,meg 10 K tápkiegre,akkor hogy is van ez most? (egyébként ha nagyon nincs pénzed, a csirkemell helyett vehetsz combot is,és az olcsóbb valamennyivel,és minőségre is majdnem ott van,belefér simán,én így szoktam inkább ha nincs pénzem akkor comb,bár ha a mellét 1000-ért tudod venni,az nagyon jó,mert errefelé 1400-an alul sehol nincs..)
2013. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Na akkor előveszem a fogalmazó képességem.:D

Tehát jelenpillanatban van a pénztárcámban egy db húszezres.

Amiből most jelenleg bármit vehetek mivel írta montez napi fél kiló csirke elég nekem akkor 10ezerért csirke és a másik feléért meg protein kéne.

Na igen és itt el is fogyott a pénzem.

Na de akkor jön képbe fater akivel le beszéltem,ha napi 3ezerből kitudom hozni a kajámat akkor ő állja ezt.

És akkor így napi 3ezret kapok és ezen kívül még van ösztöndíjam.

Így érthető?

2013. nov. 24. 12:14
 16/29 anonim ***** válasza:
Igen.. tehát van pénzed. Jó neked.
2013. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Érthetőbb, de ezt mi mégis honnan találjuk ki, ha nem írod le. Nem vagyunk gondolatolvasók, hogy majd a fater ad neked napi 3 ezret.:)

Megveszed a proteint + vitamint. Ami marad abból veszel pár kg húst. A többi kaját meg megveszed a fater által adott lóvéból. Tadaam, probléma maegoldva.:)

2013. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Oksa csak én még soha nem csináltam ilyet mármint nem voltam kondiba és nem táplálkoztam így ahogy majd most kell :) :)

:D majd még teszek fel tuti kérdéseket :D remélem nem fogok az agyatokra menni :P

2013. nov. 24. 12:26
 19/29 anonim ***** válasza:
Kérdezz nyugodtan, csak tisztán írd le a körülményeket. :)
2013. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Próbálom majd :)
2013. nov. 24. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!