Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Épp az előbb zabáltam be 200g...

Épp az előbb zabáltam be 200g durum tésztát (megfőzve van vagy 450g) a tetején sajttal. Szerintetek elcsináltam a diétámat?

Figyelt kérdés
Most lelkifurdalásom van miatta. Nagyon elszúrtam? Négy hónapja nem csaltam már de ma sikerült.
2013. okt. 26. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Még kihányhatod. Vagy erre mégis mit vársz? oO
2013. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy nappal nem lehet elrontani semmit, pláne olyan dolgot nem amit már 4 hónapja csinálsz.
2013. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem egészen ilyen megoldásra gondoltam.

Hogyan korrigálhatnék? Sajnos tolószékes vagyok, a sport nem úgy megy.

2013. okt. 26. 13:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ma súlyt tartottál. Nálam is előfordul.
2013. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem kell korrigálni sehogy.. jesszus.. ha lelkiismeret furdalásod van miatta ideje felkeresni egy pszichologust mert kezd az agyadra menni a fogyokúra.


ahogy írták egy nappal nem lehet elrontani semmit, sőt néha kell is olyan nap mikor többet viszel be a megszokottnál, hogy frissüljön a szervezet anyagcseréje.


az meg amugyse számít hogy 450g volt meg főzve mert az a bő 200g különbség csak víz

2013. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindent szárazon kell számolni, tehát 200 g tésztát ettél, ráadául durumot. Semmi rosszat nem csináltál.
2013. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindent szárazon kell számolni,

kivéve az olyat amelyiknél főzés/sütés közben vízveszteség van :D

2013. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
disneyland volt ma a szervezetednek :) a szervezetunk olyan, mint egy kisgyerek. ha el akarod venni tole azt, ami neki "jàr" (ezesetben az ètel), akkor dacosan gorcsosen fog ragaszkodni hozzà, tehàt lelassul az anyagcsere, lelassul a fogyàs.... szòval olykor nem àrt elvinni magadat disneylandbe, ès akkor mindenki boldog lesz
2013. okt. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Néztem üzletben, milyen mocsok drágán árulnak ócska liszteket, ha egy tészta barna vagy durum, akkor már hús áron is el lehet adni.


Egyébként ennyi hiba általában belefér, ettől még a trended fogyós marad. Kivéve ha a pajzsmirigyedet bezavarja a glutén, de ezt nem tudhatjuk mi.

2013. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nagy tiszteletem, éppen papír felett ülök és lesem, hogy mennyi rizst kellene megennem a testsúlyomhoz, a Sárga kapszula szerint, és el vagyok hűlve. Most ha te megettél húsz dekát (én fejenként szoktam 10 -et főzni), akkor elvben lehet rá esélyem, hogy valahogy begyömöszöljem. És akkor még csak a szénhidrátom felénél sem leszek.

Utsó megjegyézése, ami engem is érint: gluténból ennyit...inkább rizst egyél. 73 kilóhoz 25 dekát kéne benyomni. Gluténmentes. :)

2013. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!