Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám hatásosabbá...

Mivel tudnám hatásosabbá tenni diétámat?

Figyelt kérdés

172cm és 100 kg vagyok. Most kezdtem diétázni, 2.hétnél tartok. Egy nap 5x étkezem, sok rost és fehérje tartalmú ételeket eszem, sok gyümölcsöt, zöldséget.Napi 2 liter vizet és 1 liter zöld teát iszok. Elkezdtem sportolni mellé, reggel-este egy félóra, az első héten csak 10 perceket jártam el futni, mellé tornáztam és biciglivel járok mindenhova. DE most már napok óta nem tudok sportolni, mert nagyon fáj a térdem, most pihentetem...

Mit sportoljak ami nem terheli meg a térdem, mert nem szeretnék ki esni. Ráadásul még nem látok változást a mérlegen. Segítsetek!


2013. aug. 1. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Úszás?
2013. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt mindennap kéne űzni? Úsztam egy ideig, csak anyagiak miatt abba hagytam. :(
2013. aug. 1. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég hetente 2x 1 órát
2013. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsod!
2013. aug. 1. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne csak a kilókat nézd, azok nagyon csalókák tudnak lenni néha, mérd a csípő, mell, derékbőségedet esetleg kar, combot is az sokkal pontosabb képet ad a változásról :)
2013. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!