Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Váll edzés után nem igazán...

Váll edzés után nem igazán szokott izomlázam lenni, ez azt jelenti, hogy nem dolgoztatom meg eléggé?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nekem sincs soha, hát, mell, láb szokott csak erősebb lenni.
2013. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenki más, de általában az izomláz hiánya nem jó edzést sugall. Nem biztos, hogy nem eléggé dolgoztatod meg, hanem lehet, hogy rosszul.


Nekem például a tricepszem ilyen, csak akkor lett izomláz benne, ha nagyon változatosan edzettem rá, izolált edzéssel soha.

Próbálj ki másfajta edzést, fekvőt kézenállasban, ha attól nem fog fájni akkor semmitől!

2013. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyhén rosszul tudod, az izomláz nem feltétele a fejlődésnek. Tegyük fel: ugyan úgy leedzünk, keményen, én hazamegyek, kajálok, este időben lefekszem, alszom 10 órát. Te elmész eszel valami gyorskaját, utána irány bulizni, bedobsz pár sört, alszol 3 órát. Az edzés egyforma volt, de nekem esélyesebb az izomláz...
2013. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz, mivel nálad nem aktiválódik az izompumpa a keringésben, nem szállítja el a tejsavat. Te fekszel, én csápolok. Valóban rosszul fogalmaztam. Nem rosszul edz, hanem valamit rosszul csinál, valószínűleg hosszútávon fog megmutatkozni. Persze az is lehet, hogy valaki olyan királyul edz, hogy sosem végeznek az izmai anaerob oxidációt, és nem alakítani ki ketonenseket, csak ez baromi ritka.


De igazad van, teljes mértékben egyetértek veled, csak valahogy nem sikerül kifejezni azt amit akarok :D

2013. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Clan ***** válasza:
Szia! Igen, Saxx-nak igaza van,attól még,hogy nincs izomlázad,attól ugyanúgy fejlődik az izom! Nekem is lábazásnál,és mellezésnél szokott izomlázam lenni főként,szóval no para!
2013. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!