Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így nem lenne elég a pihenés...

Így nem lenne elég a pihenés vagy így is oké?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy úgy edzenék, hogy hétfőn kedden és szerdán, és akkor utána 4 napom pihenő. eddig hétfő-szerda-péntek volt, de kevés időm van újabban, sokszor van hogy csak heti 2 edzésre van időm, van hogy 1re se, szóval nem tudom. de úgy gondoltam, hogy hétfőn lehetne mell-kar, kedden láb és szerdán hát váll, szerintetek?

2013. nov. 7. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Okoska! Könnyű összehozni egy edzéstervet annak, aki mivel csak 17 éves, nem dolgozik, és minden nap ráér.

Azt értsd már meg végre, hogy a kérdező CSAK hétfőn, kedden és szerdán tud edzeni.

Kíváncsi vagyok ezt te hogyan oldanád meg!?

Szabad a pálya! Írd már le, hogy te milyen edzéstervet javasolnál neki ilyen helyzetben!

2013. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ok,le írom..Hétfő mell-bicepsz-vádli ha nem megy egyszerre vagy el fogy az erő és netán nem birna már vagy rá unna akkor vissza megy...reggel el megy terembe mellez egyet.. este felé vissza megy Bicepszezik,és Vádlizik egyet.Kedden Ugyan így reggel váll..délután tricepsz has..Szerdán hát-nyak-comb..én így edzek,de csak mikkor szedek valamit és én nem pihenek csütörtökön ismétlem hétfőt és így tovább vasárnap pihenek csak..tudom hogy ez így hülyeségnek hangzik mert ez sok,de azért szedek ezt azt,hogy a regeneráció jobb legyen..és fejlődök.
2013. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tipikus kokszos edzésterv...
2013. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
hát kokszos vagy nem kokszos..a levegőtől nem leszel nagyobb :D
2013. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ja, nyilván napi 2x fogok lejárni edzeni, mikor még erre a 3 napra is csak éppenhogy be lehet sűríteni azt a másfél órát.. :D a kaját meg ettől függetlenül meg tudom oldani, nem a semmitől vártam fejlődést, koxot meg sose nyomtam.
2013. nov. 14. 14:33
 16/16 anonim válasza:
akkor nem tudok okosat mondani :)
2013. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!