Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így nem lenne elég a pihenés...

Így nem lenne elég a pihenés vagy így is oké?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy úgy edzenék, hogy hétfőn kedden és szerdán, és akkor utána 4 napom pihenő. eddig hétfő-szerda-péntek volt, de kevés időm van újabban, sokszor van hogy csak heti 2 edzésre van időm, van hogy 1re se, szóval nem tudom. de úgy gondoltam, hogy hétfőn lehetne mell-kar, kedden láb és szerdán hát váll, szerintetek?

2013. nov. 7. 23:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem a heti 3 edzés sem vmi sok,attól függ mennyi idő azaz edzés neked,ha 3napnál kevesebb már az edzés akkor fullszett,utobbi úgymond edzéstervre a keddet jobban gondold át kevés a csak láb,sőt többi napon is kevés,attól függ mit akarsz elérni.
2013. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
0%
ez nagyon nem oké...már csak a mell kar se...mellet tricepszel?! Ugyanmár.
2013. nov. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Második válaszolóval nem értek egyet...

Szerintem a mell-kar rendben van. Egy mell edzésnél a tricepsz is igénybe van véve, de mért lenne ez baj, ha úgyis tricepszre ie szeretnél edzeni??

Az viszont már nem lenne jó, ha egyik nap melleznél, rá egy nappal pedig tricepszeznél, vagy vállaznál.

Szerintem ez a felosztás jó, ha csak erre van időd, de a mellkar meg hát-váll napokat próbáld minél távolabb tenni egymástól.

2013. nov. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha csak hétfőn, kedden és szerdán érsz rá, akkor ez egy teljesen jó felosztás.

Jó lehet még;

Hétfő: Váll-Kar

Kedd: Láb

Szerda: Hát-Mell

vagy a push/pull/legs:

Hétfő: Mell-Váll-Tricepsz

Kedd: Láb

Szerda: Hát-Bicepsz-Alkar

A te variációdnál, és az én általam írt két felosztásnál is mehet a has hétfőn és szerdán.


Az első két választ nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod, úgy látszik még a kérdést sem értették meg.

2013. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, első kettő elég fura nekem is. a hasat azért nem írtam, mert azt minden edzés végén szoktam edzeni.
2013. nov. 8. 22:20
 6/16 anonim válasza:
én lennék a második válaszoló..de amint látszik a képen nem értek a body building hez :) 17 éves vagyok ezt meg említeném. [link]
2013. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
de ám szerintem akkor se oké a mell és tricepsz gondolkozatok már egy kicsit,ha te mellezel ott már igénybe veszed a tricepszet is,és aztán mell útán már nem birod olyan jól meg edzeni a tricepszet..de más ha szteroidozol,akkor lesz erőd még azt is meg edzeni NORMÁLISAN.
2013. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sokan nem is edzenek külön karra, mert úgyis kap elég terhelést a tricepsz a nyomásoknál, a bicepsz és az alkar meg a húzásoknál.


De most különben sem az a kérdés, hogy mi a legideálisabb felosztás, mert nyilván jobban szét lehetne osztani, csak a kérdezőnek korlátoltak a lehetőségei és CSAK hétfőn, kedden és szerdán ér rá.


Ha annyira értesz a testépítéshez, akkor inkább azt mondd meg a kérdezőnek, hogy hogyan tudná jobban felosztani!?

H: Mell-Kar, K: Láb, Sz: Hát-Váll

H: Váll-Kar, K: Láb, Sz: Hát-Mell

H: Mell-Váll-Tricepsz, K: Láb, Sz: Hát-Bicepsz-Alkar

H: Mell-Váll, K: Láb, Sz: Hát-Kar

Na körülbelül én csak ezeket tudom elképzelni.

De te biztos tudsz jobbat!

2013. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nyilván emiatt mostmár leborulok előtted, mert te mekkora istencsászár vagy 17 évesen, senki sem kérte, hogy mutogasd magad, tipikus hülyegyerek vagy, de nem gáz :D többieknek köszi.
2013. nov. 12. 16:32
 10/16 anonim válasza:
nem tudom kettőnk közül ki a hülye gyerek..annyit nem érsz fel ésszel,hogy össze hozd a saját edzés terved.
2013. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!