Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg a kaján múlik "minden"...

Tényleg a kaján múlik "minden"? Ha havi 15 ezret tudok rászánni, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Ennyiből azt tudom, hogy megveszem a húst, tojást. Rizs, krumpli mindig van itthon. + vitamint veszek. Ezen kívül?
2013. nov. 6. 14:59
1 2
 11/15 Osynho ***** válasza:
Ez a "mennyiből lehet kihozni" attól is függ, hogy valaki mekkora, illetve mennyit mozog. Nyilván egy 100kg-os, kemény fizikai munkát végző ember (vagy pl testépítő), ha megfeszül se jön ki 500ft-ból naponta, mert még zsemléből is egy raklapnyi kell neki. :D
2013. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, ha akciós zsemlét eszek 3 napig, plusz mindenből a legolcsóbb szart megvesszük, úgy igen, de ez nem étel, hanem mocsok!
2013. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Akciósból is ugyanúgy van jó és rossz. Például Tesco value-s majónéz nem pont annyira az ehető kategóriába tartozik részemről. De a Lidl-s Mikado majonéz leárazva (amikor is nem egyet, hanem 4-et veszek belőle, mert úgyis eláll), az ugyanolyan, mint a leárazatlan.


Amikor lemocskozod a kaját, akkor olyan érzésem van, hogy el vagy talán kényeztetve.


Heti 5-6-szor sportolok. Mindegyik nagy edzés, csak fele-fele arányban tömegnövelő és futó edzések (nagy = minimum másfél óra, de inkább több). És folyamatosan nő a teljesítményem. Fizikai munkás nem vagyok, ez tény.

2013. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok elkényeztetve, csak nem bírom ami megy. Azok magyaráznak, arról mennyibe kerül a kaja, akik dohányoznak, plusz hétvégente 4-5 ezer forintot elbuliznak, hetente többször meg gyorsétterembe kajálnak. (nem rád értem, de a többség ilyen).
2013. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
47.000 forintból meg lehet élni? XD
2016. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!