Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyek erôsseb/izmosabb...

Hogyan legyek erôsseb/izmosabb? Minden más lent.

Figyelt kérdés
14 éves srác vagyok elég vékony 51 kg , nem érzem magam elég erôsnek, nem tudok hízni , és már hasamra tornázok otthon de vállra , tricepszre , bicepszre , hátra is szeretnék jobb alkatom legyen és nelegyek pálcika, pls tanácsokat amit csinálhatok otthon is még az étrend is jól jönne, am 1kezes sújzóm van és nem is vagyok valami erôs bevallom a 10 fekvôtámasz is nehezen megy.

2013. nov. 4. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Fekvőtámasz,szűk fekvőtámasz, széles fekvőtámasz, guggolás, kitörés,felülés, lábemelés!


Azt javaslom szedd szét hogy melyik nap mire edzel és akkor minden nap lesz mit csinálnod!


Normál fekvőtámasz - 4*15 (Ha nagyon könnyen megy emeld az ismétlésszámot és a sorozatszámot például: 6*20)


Széles fekvőtámasz - 4*15


Szűk fekvőtámasz - 4*15


Guggolás - 6*20 (Hogyha lábazol mindig törekedj a magas ismétlésszámra!)


Kitörés - 6*10 (Tehát lábanként 10)


Hasazást pedig úgy csináld hogy ameddig tudod szóval nagyon fájjon a végén már mondjuk 5*25


Értelemszerűen hogyha nem tudsz annyit csinálni amennyit írtam akkor kezdj kevesebb ismétléssel és mindig próbáld emelni vagy a sorozatszámon vagy az ismétlésszámon...


De ezzel csak egy ideig tudsz fejlődni utána ha izmot szeretnél növelni mindenképpen el kell látogatnod a konditerembe!

2013. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!