Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Évente hányszor tartotok...

Évente hányszor tartotok teljes csalónapot?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljeset sose. Én ektomorf vagyok, szóval kb. bármikor befér egy hamburger, vagy chips, meg minden szemét kaja.


De nem igazán kívánom, inkább valami jó kis marhasültet(ami nem csalás, csak drága), vagy csonthéjasokat(ami megint nem csalás), vagy gyümölcsöket.


De néha(havi 1-2x) bedobok egy hamburgert, vagy hot-dogot, de nap közben mindig rendes kaja megy.

2013. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam meccsre járni egy sör belefér. Otthon meg néha valami süti még nem probléma ha nem kétpofára zabálod. Ezt én úgy mondom hogy zsír soha nincs rajtam tehát nem látszik meg.
2013. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én soha, mindig van tiszta kaja is.
2013. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sowilo ***** válasza:
Teljeset soha... nem is nagyon kívánom a szemét kaját. De inni sajnos szeretek, néha egy sör jól esik.
2013. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az a csalónap?
2013. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!