Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ízületi erősítés egy héten...

Ízületi erősítés egy héten max hányszor? (ujjak és csukló)

Figyelt kérdés
Elég gyengék az ujjaim illetve a csuklóm, ujjbegyes meg fóka fekvővel erősítem őket, arról viszont nem találok sehol információt, hogy egy héten hányszor csinálhatom ezt. Olyan gyengék, hogy az izmaimat az erősítésük nem igazán veszi igénybe..
2013. okt. 8. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

csuklóra nekem a statikus deszka póz mulasztotta el a csuklófájdalmam.

heti 5x3-4 percre kitartva.

minél tovább tartod magad,annál több,kisebb izmot fogsz bekapcsolni a pózba,mivel a nagyobbak elfáradnak,szóval kitolhatod akármeddig az időt.

ujjakra meg a fegyenc 2ben heti 2 edzést írják,de azt gondolom olvastad.

2013. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
deszkatartás az az hogy kitartom magam a fóka felső pozíciójában? Úgy csináltad, hogy mind a két csuklódat befordítod? mert nekem olyan gyenge hogy úgy meg se tudom tartani magam! Fél kézzel szoktam...
2013. okt. 10. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:

kerestem tegnap ezt a fóka dolgot,de nem dobott rá ki semmit a kereső,uh sajnos nem tudom ez melyik variáció,de remélem nem az amikor kézháton van a kezed,mert az hosszú távon egészségügyi öngyilok a kéznek.

full természet ellenes.


amit én írtam a deszka,az a sima fekvőtámasz felső pozíciója,előre néző kezekkel,a derék beesése nélkül tartva időre.

nem nehéz,de a mindennapi gyakorlásától szépen,fokozatosan megerősödik a csukló erőltetés nélkül,mert így sokkal kevesebbet kap,mint mondjuk a kézenállásnál,ahol az egész testsúly rajta van.

2013. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! A fókát pedig eltaláltad, azt is próbálgatni fogom még azért, ha nem is erősítés céljából, csak hogy lássam erősödött-e.
2013. okt. 10. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!