Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az én esetemben hány kiló...

Az én esetemben hány kiló izom lenne látványos?

Figyelt kérdés
190 cm és 73 kg vagyok. 4-5 kg szerintem már jól állna. Saját testsúlyos edzést szeretném csinálni. Szálkás szeretnék maradni. Tudnátok nekem mutatni képet aki kb így néz ki?
2013. okt. 12. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
4-5 kiló nem lesz látványos, esetleg 14-15 kiló.
2013. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl speciálisat kérsz, állíts össze egy tömegnövelő étrendet, végezz súlyzós edzést, vagy saját súlyos gyakorlatokat, izomcsoportokra leosztva. Fog zsír is jönni, de ezt valamekkora mértékben befolyásolhatod. Te legalább 85 kilósan kezdenél emberesen kinézni.
2013. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van de ha eléred a +15kg-t nyugi akkor sem akarsz majd megállni. Én is már elértem a célomat de mégis többet és többet akarok ha rászoksz nem lehet leállni. Olyan ez mint a cigi csak egészséges.
2013. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!