Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Banánt inkább edzés elött...

Ferdináánd kérdése:

Banánt inkább edzés elött vagy után egyek? (tömegnöveléskor) Eddig edzés után ettem EGYBŐL de edzőtársam aztmondta nem kéne.

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Edzés után nem annyira célszerű, mivel a gyümölcscukor nem tölti az izmokat, megy a májba. És eleve a fruktóz nem okoz nagy inzulinszintet. Edzés után protein kell és gyors szénhidrát, pl dextróz, maltodextrin vagy glikogéntöltésre jó még a glutamin is.
2013. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mondjuk reggel zabpehely mellé a banán ??
2013. szept. 29. 12:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyit ,hogy ha nem igazán van pénzem ilyen edzés után szénhidrátokra stb de fehérjét midnenképp iszok edzés után és az nem jó ha viszek magammal valami olyan kaját ami NAGYÁBOL jó ? és azt megeszem + a fehérje edzés után és rá 1 órára pedig csirke rizs ? Csak nem tudom milyen kaja lenne jó?!
2013. szept. 29. 12:16
 4/7 kakao01 ***** válasza:
1 kilo dextroz 700 forint fitnesz pontban
2013. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor veszek szerintem Carb-F-t és azt fogok nyomni edzés után fehérjével (30g 100% Whey Protein Professional) Ez így jó úgye ? Csak nem tudom ,hogy hogy keverjem ? Pl megiszom a fehérjét és utána keverek 50g carb-f et 500 ml vizbe és aztis megiszom ?
2013. szept. 29. 12:26
 6/7 kakao01 ***** válasza:
egybe
2013. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oksa kösz:)
2013. szept. 29. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!