Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy menjen egy napon? Húzódzk...

Hogy menjen egy napon? Húzódzkodás-guggolás. Fekvőtámasz-lábemelés. Így jó, Vagy menjen inkább fordítva? Húzódzkodás-lábemelés, fekvőtámasz-guggolás?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Húzódzkodás lábemelés,fekvőtámasz guggolás,de ezt te érzed.Pl ha gyengébb a fogásod akkor a kettő rudas gyakorlat nem jó egy napra.Tapasztalataim szerint a huzodzkodas nehezebb mint a fekvo és a guggolas nehezebb mint a labemelés,ezért szerintem a javaslatom a leglogikusabb.
2013. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hat ezt te erzed meg fugg hogy milyen izomzatal rendelkezel en mondjuk eloszor othol kesztem el fevotamaszt asztan meg mentem a meg nehezebb fekvotamaszra vagyis hogy tapsolok asztan az egy kezes es majd elkesztem kondiba jarni hogy jobban latszodjon a bicepsz es a tricepszem labemeles jo de a gugolas nem skat segitt tutom szerint az a jo ka labemelest csinalsz de most fugg hogy te mit akarsz met ha csak kiakarod gyurni magad ugy hogy kemeny csavo legyel vagy csak egy alap izomzatot akarsz kockahas meg satobbi
2013. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Herczegh Attila válasza:
én változtatnám mindegyik nap..mert ugye frissen és üdén az első gyakorlat fog a legjobban menni..és a többi ennek függvényében kevésbé..tehát ezért váltogatnám, mert akkor mindig tudsz majdnem 100% erővel edzeni adott izmot...
2013. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!