Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Este edzés után (lefekvés...

Este edzés után (lefekvés előtt kb 1 órával) nem hízok el, a ha fehérjét fogyasztok?

Figyelt kérdés

a melóm végett most este tudok csak edzeni, eddig délután olyan 2és 4 óra között szoktam.

40-45g fehérjét szoktam utána fogyasztani, és hát azért eléggé szép eredményt el eltudtam érni, (persze sok mindenen múlik)

de ezt az adagot nem szeretném le csökkenteni 178cm magas vagyok 92-95kg között mozgok, csak attól félek ha lefekvés előtt én ezt az adagot megiszom akkor meg be hízok tőle.


valaki esetleg tudna nekem ebben tanácsot adni ?


előre is köszönöm a választ.

nem tudom számít-e valamit, ilyen fehérjém van


[link]



és ilyen alkatom (endomorf)


[link]


2013. szept. 18. 22:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én értettem, de akkor is ki kellett javítanom! Ezt a kérdést olvasták többen is, lehet több kezdő is, és nekik nem biztos hogy leesik miért így írtad...
2013. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!