Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Este edzés után (lefekvés...

Este edzés után (lefekvés előtt kb 1 órával) nem hízok el, a ha fehérjét fogyasztok?

Figyelt kérdés

a melóm végett most este tudok csak edzeni, eddig délután olyan 2és 4 óra között szoktam.

40-45g fehérjét szoktam utána fogyasztani, és hát azért eléggé szép eredményt el eltudtam érni, (persze sok mindenen múlik)

de ezt az adagot nem szeretném le csökkenteni 178cm magas vagyok 92-95kg között mozgok, csak attól félek ha lefekvés előtt én ezt az adagot megiszom akkor meg be hízok tőle.


valaki esetleg tudna nekem ebben tanácsot adni ?


előre is köszönöm a választ.

nem tudom számít-e valamit, ilyen fehérjém van


[link]



és ilyen alkatom (endomorf)


[link]


2013. szept. 18. 22:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
régebben dagadt voltam, nem törődtem úgy semmivel, és hát nem akarok újra dagadt lenni.... vagy nem szeretnék zsírosodni, ezért vagyok dilemmában az esti fehérje végett, lefekvés előtt.
2013. szept. 18. 22:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha este edzel mindenképp kell fehérje! Lefekvés előtt 1 órával egyébként is kéne, ha reggel edzenél akkor is valami lassú felszívódású (kazein).
2013. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Edzés után kötelező a fehérje.
2013. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
este sose szoktam "fehérjézni" csak reggel, meg délután ahogy a kérdésemben is írtam, pont attól félve hogy nem hasznosul úgy mint edzés után, és be zsírosodok tőle.
2013. szept. 18. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne félj ettől, fehérje nálam megy edzés után és lefekvés előtt is, csak akkor már túró formájában. Kell este a fehérje, hogy éjszaka is legyen tápanyagellátás. Ch az nem kell bele.

Hízni akkor fogsz, ha túl nagy a kalória plusz, de ez az egész napi étrenden múlik, nem az esti fehérjén.

2013. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy fehérjézni? Húst nem szoktál enni, vagy tojást, túrót? Akkor ez is fehérjézés? Fehérje a nap 24 órájában kell, ha izmot akarsz építeni, főleg edzés után, mikor sérül is az izomzat!
2013. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utolsó, ha jól elolvasod a így írtam


"fehérjézni"


nem szó szerint értettem, hanem idéző jelbe tettem és a fehérje porra gondoltam.

2013. szept. 18. 22:21
 8/11 anonim ***** válasza:
De ne használd ezt a barom szót, nincs ilyen, valaki buta kitalálta, de ez őrültség, nincs értelme, mivel a húsevés is fehérjézés.
2013. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

rendben...


:)

2013. szept. 18. 22:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóval egyed csak, ez a lényeg.;)
2013. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!