Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » StillMass fehérjét honnan...

StillMass fehérjét honnan lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Csak a saját webáruházból, vagy van más is?
2013. szept. 13. 14:26
1 2
 11/13 tap bela ***** válasza:

Valahogy sántít a levezetésed?!?! Értem, hogy fényezni kell az EXCELENT WHEY- terméket, de én már kinőttem a burokból ;-)

A WPC80 a neve is jelzi ca. 80%. A te fehérjéd Exclent whey mint olvasható az oldalon 100g-ban 67g. Érdekes módon ez akkor is ennyi ha csokis meg akkor is ennyi ha epres. Pedig 3-7% minusz lejön ha ízesítjük.

A zsírszegény tejpor nevezzük úgy filléres anyag, krémesekbe, meg a fagyikba meg sütőipar stb. igen kevés protein tartalom ca 30-35% és igen magas szénhidrát. Az összetétel felsorolásban ez a tejpor a második helyen áll, tehát a második legtöbb amit beletettek. Vajon a 67g, mert hát ennyi írtak, hogy ennyi protein van 100g-ban, akkor ha csak 10%-akkor a WPC80-ból van benne valamennyi.?!?! Csak találgatni lehet, mert itt is, mint minden bármely márkánál pontos %-os adatok a keverteknél nem jelzik.



Az amcsi proteinekkel kapcsolatos észrevételedet osztom. Furcsa, hogy lassan olcsóbb itthon, mint az amcsi gyártónál. ;-)


Minden forgalmazó ad kedvezményt, ha mondjuk valaki többet vásárol. Hadd ne írjam le, hogy Myprotein vásárlása esetén a Muscletemtől mennyi minusz kedvezmény jön le?!?! A 8%-os vásárlói kártyát már be is csomagolhatod. Ja, hogy nincs nagy dobra verve?!?! Megnyugtatlak BCAA, glutamin, protein, sokkal jobb áron van.


Ezt kitárgyaltuk!

Éljenek a gyártók és a forgalamzók! ;-)

2013. szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 LGA2011 válasza:

Engem ilyen fagyik nem érdekelnek.

Van tejpor 10% és van 30% is.

Az ízzel meg úgy van, hogy aromát tesznek hozzá.

1kg por + 600mg aroma. :) Ennyi a titok.

Ha meg jó csokis proteint akarsz akkor vegyél sima proteint + kakaót hozzádobsz 10-15g-t.

Neked az jön be nekem ez.Valami itt olcsóbb valami ott olcsóbb. Én tőlük vásárolok már 1 éve.

2013. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tap bela ***** válasza:
Ja.... meg éljenek a vevők ;-)
2013. szept. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!