Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha én elkezdek gyúrni és nem...

Mark720 kérdése:

Ha én elkezdek gyúrni és nem eszem fehérjét akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Nemfog semmi látszani??

( a válaszokat előre is köszönöm)



2013. szept. 11. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
tegyük tisztába a dolgokat ha nem eszel fehérjét Meghalsz!!! de én azt gyanítom hogy te a fehérje porra gondoltál akkor viszont megint hülye kérdés mert anélkül is lehet fejlődni az csak egy kis plusz ha nem tudsz elég fehérjét bevinni ez segít, persze ha komolyabb szinten foglalkozol testedzéssel akkor kell de anélkül is tudsz fejlődni megfelelő táplálkozással és edzéssel
2013. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fehérjét enni kell. Tudom, hogy a tápkiegre gondoltál kérdező, de a húsban, tojásban, túróban is van fehérje. Meg kell lenni a napi 2g x ttkg -nak, ha fejlődni szeretnél.

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, tápkieg nem kötelező. Az alap az étrend, ha az vam, akkor a tápkieg már csak egy kis plusz!
2013. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de én nem eszem fehérjét.Én csak azt eszem ami főzve van.
2013. szept. 11. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
De pont azt magyarázzuk, hogy a kajában is van fehérje. Tehát ha megfelelő kajákból eszel elegendő mennyiséget, akkor fejlődsz tápkieg nélkül is. Remélem így érthető..:)
2013. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azt eszed ami van, nagy eredményt nem fogsz elérni, ez biztos.
2013. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, és ilyenkor jön a kérdés, hogy de hát akkor mit egyek? Na azt is leírtam föntebb.:)
2013. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!