Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves srác vagyok. HA...

16 éves srác vagyok. HA elkezdek fehérjét vagy valamit szedni a gyúráshoz az árt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 10:55
 1/8 oyeacch ***** válasza:
IGEN MEGHALSZ NE SZEDD NATURBA CSINÁLJAD
2011. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elözö lol! :D

nem árt!

2011. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ártana abból van az izom így talán megérted
2011. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
figyelj, szedhetsz fehérjét, mert az is jó, de ha növelni akarod az izmod, akkor szerintem szedj kreatint. a lényege az, hogy viszonylag kis adagban, edzés elött, és vizzel higitsd. ha tul sokat szedsz, akkor az nem szivodik fel kellőképpen, és egyrészt semmi értelme, másrészt a gyomrodnak nem lesz jó..
2011. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 °:Amigo:° ***** válasza:

Neked árt, igen!

Azért, mert azt hiszed, hogy a fehérjét "szedni" kell és majd az helyetted fog dolgozni és ehetsz szemét kajákat, úgyis kiaszott izmos leszel 2 hét alatt....

Lóf@szt!

És hogy jön ide kreatin, bazzmeg előző!?

Szerencsétlen gyerek még a makrotápanyagok fogalmával sincs tisztában, akkor majd pont kreatin kell neki....

2011. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 oyeacch ***** válasza:
Most úgyis az a divat, hogy baszunk oda a kajára, zabáljuk a tömegnövelőt meg a kreatint. Nincs már mit csodálkozni. Főzni? ... Pfejj...
2011. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne kezd el, mert neked is zsíros lesz a bicód és idióta hajad nő.
2011. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de árt! látod még nem is szeded, csak gondoltál rá, és máris elsorvadt az agyad...:\
2011. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!