Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » StillMass fehérjét honnan...

StillMass fehérjét honnan lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Csak a saját webáruházból, vagy van más is?
2013. szept. 13. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hu.stillmass.eu


muscleteam.hu


Én az első linkről rendeltem egy hete, meg is jött, minden tök jó, csak kifelejtették az adagolókanalat a csomagból..

2013. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tap bela ***** válasza:

A Muscleteam már nem forgalmazza a Still termékeket. A naygobb termékpalettás Myprtoeint választotta helyettük. Sok termék olcsóbb ráadásul, mint a Still hasonló tarméke.


A still-ből nem kifelejtették az adagolókanalat, hanem ők eleve bele sem teszik. Náluk a termékek adagolókanalak nélküliek.


Ajánlom figyelmedbe még az MHN termékeket. Ugyan nem sok fajta, de amit csinálnak, az kategóriájában KIVÁLÓ!

2013. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 LGA2011 válasza:
Én is onnét rendeltem! Nekem belétették. Valószínűleg kifelejtették a kanalat neki. Sokkalta szélesebb a választék és több fajta ízesítés és protein található a stillmass oldalon. Én biztos onnét rendelek legközelebb is.
2013. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tap bela ***** válasza:

34 fajta protein, és ezen bellül több fajta kiszerelés, és íz EZ A MYPROTEIN termékpalettája.


Hogyan akarod ezt összehasonlítani a Stillel?!?! Ott talán van 5-6 fajta protein!!!

2013. szept. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 LGA2011 válasza:
Itt a myproteinen csak annyi a különbség, hogy több fajta kombináció van ami felesleges. Mert azokat nem sokan veszik. Kell előtte felmérés, hogy mit visznek jobban. Stillmassnál gondolom felmérték a dolgokat. Áltaában úgyis mindenki a csoki vagy vanília ízeket viszik. Still meg más gyártó is csinálhatna 60 fajta ombinációt, de minek!? Sima fehérjét viszik, izolátum, kazein meg hidrokat.
2013. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LGA2011 válasza:
Meg stillnél 16 fajta van. Szerintem elég az! Én is WPC 80, complex, whey 6:3:1 proteineket szoktam venni. + dologként veszem a maltodextrint és a HMB-CA. Én meg vagyok velük elégedve. Másnap mindig ott a csomag nálam. Amit még majd veszek tőlük az a WHEY 75 1:1 mivel küldenek mintákat is. Más gyártónál ilyen kipróbálási lehetőség nincs.
2013. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tap bela ***** válasza:

"...Itt a myproteinen csak annyi a különbség, hogy több fajta kombináció van ami felesleges. "



Felesleges??!!? Ez annak a cégnek érvelés, aki ezt a színvonalat nem tudja adni!



"...Mert azokat nem sokan veszik. Kell előtte felmérés, hogy mit visznek jobban. Stillmassnál gondolom felmérték a dolgokat. "


Biztosan felmérték, mert évek óta ennyi illetve bővűl.



"... Áltaában úgyis mindenki a csoki vagy vanília ízeket viszik. Still meg más gyártó is csinálhatna 60 fajta ombinációt, de minek!? Sima fehérjét viszik, izolátum, kazein meg hidrokat....."


Érdekes, még is a nagy nevű BSN kettő azaz kettő fajta proteinnel, a másik nagy nevű musclemeds egy azaz egy carnivor beef-fel jeleskedik....

2013. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tap bela ***** válasza:

Meg stillnél 16 fajta van. Szerintem elég az!


Hát ha ebbe ezt is beleszámoljuk??

EXCELENT WHEY

Összetétel-vanília: Tejsavófehérje koncentrátum WPC 80, zsírszegény tejpor, természetes aroma, ízesítőszer szukralóza Pure Sucra



ZSÍRSZEGÉNY TEjpor

igen ez nem semmi ;-)

2013. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 LGA2011 válasza:

WPC 80 + tejpor.....hány %-os az a fehérje? 70%!!! Akkor számold ki mennyi benne a tejpor!


WPC80...80% fehérjetartalom

tejpor....34% fehérjetartalom

2013. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 LGA2011 válasza:

BSN meg ilyeneket ne keverjünk ide. Mit gondolsz mennyi a VÁM + adó ezekre a termékekre? Még így is azokat a fehérjéket elég olcsón adják. Gyanúsak nekem azok a USA gyártók akiknek a fehérjéi itt vannak a pulton.

Myproteinnel semmi gondom nincs. Angolok onnét van az alapanyag.

Stillnek az alapanyagai Franciaország, anglia, csehország.

Azért vásárolok stilltól mert olcsóbbak és van vásárlói kártya.-8% kedvezményt kapok sőt ha bizonyos összeg felett vagyok postaköltség sincs. Ja és minden rendelésnél kapok mintákat is.

Szóval ezért vagyok a still mellett.

2013. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!