Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha túl sokat edzek akkor...

Ha túl sokat edzek akkor tényleg nem fogok fejlődni? Úgy értem minden nap 4 órát szoktam edzeni.

Figyelt kérdés
Nos, 1 héten 5 nap járok edzésre H, K, SZ, Cs, P, napi 4 órát,de minden nap más- más izomcsoportot edzek , A kitartással nincsen baj minden nap energia teljesen megyek és motiváltan. De olvastam hogy a ha sokat edzek akkor nem fogok fejlődni mit javasoltok? fojtassam ezt az edzéstervet? Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

2013. szept. 7. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, ha valaki napi 4 órát edzz és emellé alszik 8-10 órát és elég kaját visz be hogy a tömege havi fél kilóval nőjön akkor annak a fél kilónak több mint a fele lesz zsír feltéve hogy az illető kezdő?
2013. szept. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi 4 óra edzésnek totál semmi értelme, de még heti 5 nap edzésnek sem naturálban. Nem tudsz így regenerálódni, egyenes útja a túledzésnek.

Naturálban heti 3-4 edzés elég, edzésenként 60-80 perc kőkemény intenzív edzés. Amit már 2-4 óráig tudsz csinálni az akkor nem edzés csak pinalegyezés. Pont.

Úgyhogy ne folytasd az eddigi ámokfutásodat, hanem eddzél normálisan heti 4-et és marha keményen 60-80 percben max. Bele kell férnie egy edzésnek ennyibe+ esetleg dobsz egy 20-30 perces kardiót a végére, de az sem kell mindig, tömegeléskor elég heti párszor.

2013. szept. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az elottem szolo pontosan leirta a helyes edzesi rendszert. Azt tartsd be. Akkor fogsz fejlodni.
2013. szept. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Montez én is ellene vagyok a napi 4 óra edzésnek mert fölösleges de attól még nem lesz pinalegyezés mert tovább tart szerintem. Az elso óraban lenyomja ugyanolyan intenziven mint mondjuk te aztan kisebb sulyokkal tudja folytatni
2013. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őrületes baromságot írtál. Ha lenyomja azt amit én (kötve hiszem), akkor utána regenerálódni kell ember. Nem pedig tovább edzeni. Kicsit gondolkozz, mielőtt ekkora idiótaságot írsz!
2013. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, amit Montez mondott. Illetve más kérdés, hogy az alvást (8óra) meg az edzést (4óra) leszámítva marad 12 órád, amit tömegelésnél kb folyamatos kajálással kellene eltöltened.... és még akkor sem lenne gyorsabb eredményed, mint annak ,aki heti 4szer edz 1 órát.
2013. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoval se allitottam hogy jobb 4 orat edzeni sehol. Csupan azt hogy 4 ora edzes nem lesz pinalegyezés
2013. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De az és semmi értelme.
2013. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!