Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az oldalemeléseket milyen...

Dejong kérdése:

Az oldalemeléseket milyen súllyal végzitek? Legyen az sima vagy döntött törzsű. A súlyokat hány kg-onként növelitek? Én kettőnként szoktam, de rájöttem az nagyon kevés, mert az a két kg ide oda nemszámít, legalábbis ezt mondták

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Sima és döntött is 8 kg.

Dehogynem számít az a 2..

2013. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát aki szerint 2 kiló oldalemelésben nem számít, az vagy nem ért hozzá, vagy guggolásra gondolt. 2 kiló rohadt sokat jelent, hogyha normálisan csinálod. Szerintem örülj hogyha fél évente 2 kilót tudsz növelni. Döntött törzzsel is kell és simán is (illetve kipróbálhatód az egykezes csigás oldalemelést). Én úgy szoktam, hogy a súlyzó hátsó tárcsája, vagy hátsó akármilyen érintse a kisujjamat, így alapból pont jól hajlik be a könyököm, lefelé fordul a súlyzó (tudod, kiöntő mozdulat), és így emelem, lassú negatívval, felső pontom megfeszítem (amíg megy:D). Ha már nem megy több ismétlés, akkor a testem elől indítom, kicsit besegítve alkarral, és lendítve. És lendítés közben is tudok koncentrálni az oldalsó deltára, illetve lassan engedem vissza, ezek ilyen csaló ismétlésszerűk a végén, kitűnő arra is, hogy az izom vérrel telített legyen. (fáj is:D)
2013. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 kiló oldalemelésnél nem számít? Az a gyakorlat az, aminél 1 kg is sokat számít! Egyébként én 6-8 kilóval csinálom, nagyon kontrolláltan!
2013. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!