Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyire hatásos...

Szerintetek mennyire hatásos egy ilyen edzésterv?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 4. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb mint a body builderes!!!
2013. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha izmot akarsz növelni akkor az ismétlés számokat kell növelned,ha erőt akkor meg a súlyokat.Már ott megbukott az egész ha hátra meg combra edzel mert mindkettő nagy izomcsoportnak minősül és ha egy napon két nagy izomcsoportot edzel meg akkor nem jut el megfelelően minkét helyre az izmoknak a tápanyag(fehérje.

Ergó fölöslegesen edzettél.Apropó nem árt ha tisztában vagy a kis és nagy izomcsoportokkal mert ugye 2 nagy izomcsoportot fölösleges edzeni.Inkább egy nagyot és két kicsit vagy egyet....Jah és NINCSEN!! Tökéletes edzésterv!!

2013. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sowilo ***** válasza:
88%
Ez inkább az erőemelő edzésekre hasonlít jobban, mint a testépítőre. Régen én is csináltam hasonlót, és tényleg sokat fejlődtem erőben. Persze tömeget is lehet vele növelni, de arra a hagyományos módszerek sokkal jobbak. De én azt mondom, mindenképp érdemes az alapgyakorlatokat előnyben részesíteni, akármi a célod.
2013. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!