Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy a legegyszerűbb elkészíte...

Hogy a legegyszerűbb elkészíteni a csirkemellet?

Figyelt kérdés
Eddig serepnyőbe csináltam de az nagyon körülményes lassú.... Sütőzacskóba betszem a sütőbe az úgy jo? Kicsit fűszereezem előtte. Bocsi nem vagyok 1 konyhatündér :DD
2013. szept. 4. 06:54
1 2
 11/14 Osynho ***** válasza:

"egyhangú, egészségtelen étkezés"


Mármint az, amelyik tartalmaz minden szükséges makrotápanyagot, nincs benne egyszerű szénhidrát, nem nyomja fel az egekbe a vércukrot, nem tartalmaz 10x feldolgozott, adalékokkal teletömött dolgokat? Ezzel szemben az a változatos, ami ezzel pont ellentétes?

2013. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Változatosnak végül is változatos: minden nap más sz4rt eszel :)
2013. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem az angoltanárom szintén ezért cs eszett le (mármint hogy szinte csak csirkét eszek. Angolul beszélgettünk és akkor kérdezi hogy mit eszek ebédre meg vacsorára. Mondom neki hogy ebédre csirke délután edzés után csirke+tojás+tej meg zöldség vacsorára csirke+rízs. Kb fél 20 percig ezen "vitáztam" vele hogy es nem egyhangú. Egyébként az én kedvencs ételem a csirkehús úgyhogy örülök ha ehetek.
2013. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A "fejlett nyugatiak" és néha hogy esznek :D


Az angol család, akiknél voltunk, borzalmas fehérjeszegényen étkezett. A végén-pedig nem szoktam általában ilyet enni-lenyúltam a haverom két szál gyulaiját és megettem magában.


A németek meg napi kétszer ettek, ebből napi egy volt normális, és mindig csak egy adagot. Szégyenszemre én kétszer repetáztam mindennél.

2013. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!