Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csirkemellet mivel tudom...

Oldfirehand95 kérdése:

Csirkemellet mivel tudom helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Leginkább az ára a probléma, itt nálunk 1400 kilója az olcsóbb helyeken.
2013. máj. 18. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs olcsóbb. A hal és pulyka lenne még jó, de nem jössz ki jobban vele. Olcsóbb proteinpor is mehet, de azzal sem lehet kiváltani az egész napi bevitelt.
2013. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi van olcsóbb? Csirkecomb például, de ott meg a csonttal együtt mérik, és ha azt leszámítod, lehet a tiszta hússal ott vagy, mint a csirkemellel. Meg kell mérni. Nem véletlenül a csirkemellet ajánlják.
2013. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Csirkemellből se muszáj filét venni.

Lehet venni egészet olcsóbban.

És nem is mindig mindenhol ugyanannyi az ára.

2013. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 18. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
1100ft ért veszem Pesten piacon érdemes körbe nézni és filééé
2013. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:
ha csirkecombot veszel akkor a felsőrészt vedd ne a bunkót,az jobban megéri kisebb a csont benne.
2013. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ötös! Az egyetlen ezzel probléma az, hogy én nem pesti vagyok. :D
2013. máj. 19. 09:18
 8/9 A kérdező kommentje:
Talán lehet kapni combfilét felénk valahol combfilét elég olcsón, annak talán utána nézek.
2013. máj. 19. 09:19
 9/9 anonim ***** válasza:
proteinnel talán olcsóbban kijösz, keress vmi jó bevizsgált terméket, és számolgass utána. Én ahogy számoltam kb ugyanott vagyok, csak a proteinbe van még más hasznos anyag is + nem kell fél-1 órán át tömjed magadba a húst. De teljesen helyettesíteni nem lehet, és nem is okos dolog.
2013. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!