Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 napra hogy vigyek el két...

4 napra hogy vigyek el két kiló csirkemellet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget kérnék, jövő hét elején a barátaimmal elutazunk 4 napra (haveri nyaralás :)).

VIszont szeretném azt is megoldani, hogy meglegyen a napi minimális fehérjém. Két kiló csirkemell kibírja 4 napig dobozokban? (itthon megsütöm és viszek mellé szintén dobozkákban barnarizst, v zabpelyhet).

Szerintetek meg lehet így oldani 4 napot? Nem fognak hülyének nézni? Ők tudnak a boltban felvágottat meg zsömlét, kiflit venni, de én azokat nem eszem...


2013. júl. 22. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne szenvedjél már, 4 napig nem eszel csirkét nem lesz semmi bajod.

Ha nagyon izgulsz vigyél fehérjét.

2013. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok egész nap fehérjét inni, mert úgy tudom h a napi fehérjének maximum csak a felét szabad úgy bevinni.

Nem akarok izmot veszíteni emiatt a kiruccanás miatt.

2013. júl. 22. 10:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ember, 4 nap! Az semmi, egyébként meg kétlem, hogy ne lenne ott egy húsbolt.
2013. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

ha viszel is csirke mellet ne készítsd el előre mert 4napig nem lesz jó lehűtve sem.

ha nem az őserdőbe vagy sivatagba mész akkor inkább vegyél ott kaját.

2013. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
csak szerintem szánalmas ez, hogy félti a kis izmait az inas?:D
2013. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Osynho ***** válasza:
2kg-t ne vigyél szerintem. Egyébként meg tedd a mélyhűtőbe, aztán hűtőtáskába, ahol folyamatosan olvad ki. Van ám élet a csirkemellen kívül is. :) Konzerv tonhal, főtt tojás, stb stb.
2013. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálam lehûtve lazán kibír a sûlt csirke 4 napot de ebben a kánikulában hûtõ nélkül egyet sem... én is inkább halkonzervet, ilyen tonhalsalátás jellegûeket vinnék, a rizs helyett meg pl zabpelyhet.


amúgy az a kérdés, hogy tomegelsz-e,?mert akkor simán ehetsz bármit, de ha szálkásítasz, ne adj isten egy komoly fogyás közepén tartasz, akkor elhiszem, hogy nincs kivétel...

2013. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 napra előre vigyél csak csirkemellett és hozzá rizst, vagy ott kifőzől egy gyors rizst 20perc alatt.

Vegyetek ott tojást és csinálj rántottát a haverjaiddal tehetsz bele zabpelyhet is.

Tonhalsaláta jó ötlet, rizshez lehet keverni.

Ott vegyetek paradicsomot, paprikát a boltban és mondjuk tudnál csinálni lecsót rizzsel.

Túrót vacsorára ott tudsz venni a boltban.

2013. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szergej55 ***** válasza:
Ne görcsölj ennyire a kaja miatt, 4 napot csak kibírsz a tökéletes bevitel miatt. Nyaralj és szóljon ez az idő a szórakozásról. Ha lesz rá idő és lehetőség, figyelj oda, de nem kell teljesen megszállottnak lenni, az sosem jó.
2013. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!