Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy a legegyszerűbb elkészíte...

Hogy a legegyszerűbb elkészíteni a csirkemellet?

Figyelt kérdés
Eddig serepnyőbe csináltam de az nagyon körülményes lassú.... Sütőzacskóba betszem a sütőbe az úgy jo? Kicsit fűszereezem előtte. Bocsi nem vagyok 1 konyhatündér :DD
2013. szept. 4. 06:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is sütőzacskóban csinálom. Befűszerezem és megy még rá gomba, cukkini, paradicsom, majd megy 40 percre a sütőbe 200 fokon.
2013. szept. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aha!!! Köszi a gyors választ! :D Te mit szoktál még enni napközbe amúgy?
2013. szept. 4. 06:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is serpenyőben csinálom, de az csak 10-15 perc, plusz az előkészület. Persze a sütőben nem kell vele foglalkozni, így végül is mindegy, meddig van bent, csinálhatsz mást.
2013. szept. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Napközben eszem ezt rizzsel kb 2,5-3 óránként. Reggel megy protein + zab. Este meg túró.
2013. szept. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én is reggel zabot ettem :D rá öntöttem a turmixot:)


De nem unod meg amúgy? Vagy csak akarni kell aztán megszokod nem?

2013. szept. 4. 07:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem unom, de pl hétvégén tojást eszem tk kenyérrel reggel.
2013. szept. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én tömegeléskor serpenyőben, kis kókuszzsírral, ditánálkontakt grillen, mert így teljesen zsírmentesen tudom sütni!
2013. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként az unalmasság: nekem is mondják hogy egyhangú, egészségtelen étkezés, miért csinálom? Egyszerű, mert szeretem! Nekem ez nem teher, sőt minél régebben eszem annál jobban szeretem a rizst:D
2013. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én kb. csak a fűszerezéssel szoktam variálni, de ezt, hogy egyhangú meg egészségtelen én is mindig megkapom. Bezzeg ők milyen változatosan esznek.


Szóval lesarkított példával elmondtam, hogy ha egyik nap tiramisut, másnap pudingot, utána meg dobostortát eszel, az is változatos nem? Attól függetlenül egy rakás sz4r. A változatosság, mint olyan csak azért fontos, hogy te ne und meg, ha hajlamos vagy rá.

2013. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor leírom nektek hogy felénk hogy csinálja meg egy két versenyzö: elszeleteled a csirkemellet befüszerezed, beteszed egy müanyag ételhordóba, rányomod a tetejét és beteszed a mikróba pár percre;)
2013. szept. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!