Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tojásfehérlével lehet helyette...

Tojásfehérlével lehet helyettesíteni a fehérjeport?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:


[link]


Ja és nő vagyok, nem szeretnék nagy izmokat csak egy egészséges, tónusos testet.


2013. szept. 1. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetne,csak nem vagyok benne biztos,hogy a felszívódása nem-e rosszabb mint a fehérjeporé.A nagy izmoktól meg ne félj,nem olyan könnyű azt elérni:)
2013. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a tojásfehérje a legjobb egdzés után a szilárd kaják közül, mivel ennek a leggyorsabb a felszívódása.


De nem olyan jó, mint a fehérjepor, közel sem.

Másrészt drágább is, meg többet kell vele vacakolni(főzés, hámozás).

2013. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amire gondolsz az más fehérje por. Ez nem tejsavó vagy kazein, de ezt is szeretik egyes testépítők.
2013. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol lehet ilyet kapni? Vagy rendelni kell netről?

Bocs, leragadtam ennél a "nem szeretnék nagy izmokat" résznél. Ne aggódj, nem fogod véletlenül túl nagyra kigyúrni magad :D

Az nagyon kemény meló, nőknek pedig főleg, szóval ne parázz. :)

2013. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak ettől a cégtől lehet venni. Azt hiszem nagyobb tételben házhoz is szállítanak, de helyben is meg lehet venni náluk:)
2013. szept. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!