Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolás - kitörés ugyan az?

Guggolás - kitörés ugyan az?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ugyan az a gyakorlat. De ugyan azokat az izmokat dolgoztatják meg ? És ha csak ezt a 2 gyakorlatot végzem combra akkor az egész combom fejlődni fog ? (nem szoktam gépeket használni)
2013. aug. 31. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Végezd inkább mind a kettőt, mert vannak kisebb izmok is(pl a fenéknél), amit a másik nem tud elérni ugyanazzal a mozdulattal.

Csinálhatod még azt is, hogy egy padra, állványra lépegetsz fel, természetesen súllyal. Az sem rossz :)

2013. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem... [link]
2013. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor lényegében a Guggolás a comb felső a Kitörés pedig az alsó részét edzi ?
2013. aug. 31. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy comb alsó és felső?? Én csak vízszintes síkú irányait ismerem, tehát oldalsó, első, hátsó.


Guggolás: Fenék, combfeszítők és egy kicsit a combhajlítók is.


Kitörés: főleg a combhajlítók és a feszítők is valamennyire, valamint a fenék, de a sorrend nem ugyanaz.

2013. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az én lábedzésem ebből fog állni:

Guggolás

Kitörés

Merev lábas felhúzás

Ezzel a 3 gyakorlat megdolgoztatja az egész combot ? Mert ugye 1900-1930 között volt pár testépítő (John Grimek, Arthur Saxon, Sandow stb) és nekik is remek combjaik voltak és gondolom akkoriba még nem volt lábhajlító, lábnyújtó gép meg ilyenek

2013. aug. 31. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ez jó amit írtál. Talán még mehet combközelítő és távolító mert segítik a guggolást mert stabilabban állsz
2013. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyha eleget csinálsz akkor elég, de én javasolnék azért lábnyújtást, lábhajlítást is. Lábhajlítást lehet csinálni kézisúllyal is.
2013. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!