Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok hatásos gyakorlato...

Ajánlanátok hatásos gyakorlatokat kezdőknek? (hasizom, kar, fenék, comb) L/22

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni, már 5 kilót sikerült is, de így is 85 kg vagyok a 170 cm-es magasságomhoz. Egyszer már sikerült lemennem 60-ra, de elég "löttyedt" voltam. Sajna 1 éve visszahíztam, aztán a glutén és laktózérzékenységem miatt paleóra váltottam. A fogyás beindult, de szeretnék közben formásodni is. Kezdő vagyok. A neten sokat keresgéltem, de olyan sok információt találtam, hogy nem tudom mi lenne jó. Kérlek segítsetek. Hasizom gyakorlatok, kar, fenék és comb gyakorlatok érdekelnének. Nem akarok én izomkolosszus csaj lenni, még csak Rubint Réka sem. Előre is köszönöm.

2013. aug. 29. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg mell és hát. Nem leszel izomkolosszus akkor sem, ha akarsz. De arányosnak kéne lenni, mellre is érdemes egy-két gyakorlat, hátra pedig a gerincmerevítő izmok miatt, ugye a jó tartás, és a későbbi hátfájás elkerülése miatt.

Otthonra a fegyencedzés vagy bodyrock.tv.

2013. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőként soha nem leszel nagyon izmos kox nélkül ha akarnál sem, pláne ha nem is akarsz.:)

Kellene heti 3 nap erősítő edzés, súlyzós és/vagy saját testsúlyos. Utóbbira kiváló a fegyencedzés.

Plusz kellene még heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés is, pl kocogás, bicaj.

Na de a lényeg a szálkásító diéta. Ez magasabb fehérjebevitelt jelent, alacsony szénhidráttal és napi több kisebb étkezést.

2013. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz :) A fegyencedzés jó hasizomra is? Mert megvan a könyv, de ha jól emlékszem olyan gyakorlat ami kimondottam hasizmos olyan nincsen. De most lehet, hogy hülyeséget írtam, tényleg nem értek hozzá :)
2013. aug. 29. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Umm... egy sima hasprést be lehet építeni az edzésbe. De ti csajok, kicsit túltitráljátok a hastémát, felesleges rá ennyire külön odafigyelni. A többi teljes testet igénybevevő gyakorlatnál is terhelődik.
2013. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A könyvben lábemelés függeszkedve gyakorlat van hasra és ez tényleg az egyik legjobb. A haspréssel együtt mehet is.
2013. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!