Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vall fajdalom. Szerintetek mi...

Vall fajdalom. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Mar egy eve jarok kondizni de nekem mindig is fajt valamim mar elotte is. Kondizas ota altalaban mindig van valamilyen jellegu izomfajdalom. Volt mar mind a jet terdemen ott olyan hogy orvoshoz mentem vele de ott semmilyen elteres nem volt es sok ido utan de elmultak. Most jelenleg a vallamban erzek valami rosszat. A jobb vallam regota kattog. De akkor nem faj! Altalaban ha fej folott tartom sokaig vagy nehez sulyt tartok logatva akkor szoktam erezni hogy az elulso es a hatso fejjel van valami. Nemtudom mert nincs olyan jellegu fajdalom mint a terdemben volt es hat azzal sem volt semmi. Akkor ilyennel mar nem is szivesen mennek orvoshoz.

Szerintetek ha radolgozok akkor majd megerosodik vagy valamilyen huzodas lehet?

Nektek is szokott fajni itt-ott?


2013. aug. 24. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor hagytál ki edzést utoljára? Ha egy éve folyamatosan edzel, én tartanék egy hét pihenőt, kell az néha, többek között az ízületeknek is. Az hogy mi baja, ennyi infóból én nem tudom megmondani!
2013. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sinead ***** válasza:
Izületeket megerősíteni ajánlom a fegyencedzés alap gyakorlatait. Ha megtetszik, akár végig is csinálhatod az kondi mellett.
2013. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyak mögül húzást, nyak mögül nyomást, állig húzást csinálsz? Egyelőre szerintem cserélj le minden fekve- és ferdenyomást egykezes nyomásokra, használj alacsony súlyt és magas ismétlésszámot azoknál a gyakorlatoknál, amik fájnak, és szerezz be valami ízületvédőt, +napi 3x3 halolaj kapszula mehet, meg lenmagolaj esetleg.
2013. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nyakmögül nyomás és állighuzás tilos

valamint figyelj arra, hogy fekvenyomásnál mikor kiemeled a rudat várj 1 picit mielött elkezdedd nyomni (hogy egyenesen mozogjon a rud, igy jobb a vállnak)

+ ne legyél suly örült :D

2013. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azokat a gyakorlatokat amiket mondtatok nem csinalom mert olvastam hogy eleg vall gyilkosak! :D

Izuletvedot egy idoben szedtem nem emlekszem hogy jo volt-e akkor azt a terdemre szedtem! Nagyon remelem hogy nem komoly de nem tartom valoszinunek...

Nektek nem szokott lenni valahol mindig kisebb huzodas? Mert mint mondtam ha nem eppen itt de valahol mindig faj...:/

2013. aug. 24. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!