Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves vagyok és megfájdultak...

17 éves vagyok és megfájdultak a vállaim az eddzésektől. Mit tudok vele csinálni ill miért van ez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és pár hónapja elkezdtem kondizni. Ez előtt küzdősportoltam és sose fájtak a vállaim. Mióta kondizok egyre inkább megfájdultak a vállaim pedig mindig bemelegítettem és fokozatosan emeltem a súlyokat. A vállfájdalmam miatt abbahagytam a kondit, de már az itthoni edzések során (pl két szék között tolóckodás) is fáj a vállam. Szerintetek miért van ez, mit tudok vele csinálni?

2013. jún. 25. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol fáj? Maga az izület? Ha igen, akkor izületvédő kellene.
2013. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez: [link]
2013. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a vállam tetején ha benyomom ott, az izület. szedek ilyen vitaminok meg porcképzőt stb de semmi....
2013. jún. 25. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Vitaminból sem ártana egy komoly, milyet szedsz? Személyes tapasztalatom, hogy a patikai vitaminokat el lehet felejteni, kb. annyit is érnek.
2013. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem a párom járt így, tizenévesen és huszonéves kora elején agyatlanul edzett (bocsi, ő is azt mondta, h bemelegített, stb.) és nagyon fájt is a válla évekig, hiába szedett rá bármit. most 30 felett van, nemrég rendes edzővel kezdett edzeni (eddig anélkül, ugye), azóta látványosan fejlődik, és mivel megtanulta, pontosan hogyan kell bemelegíteni, melyik izmot, mikor hogyan kell használni, és totál szabályosan végezni a gyakorlatot, már nagyon sokat javult, ismét tudja fájdalom nélkül terhelni.


Én azt tanácsolnám, ha konditeremben edzel, egy alkalommal beszélj az edzővel, és menjetek végig a gépeken, és nézze meg, hogy jól csinálod-e, mert minimális különbségek adódhatnak, picit máshogy tartod a karod, és már az ízületedet teszi tönkre. Tanítsa meg, pontosan hogyan kell.

2013. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyak mögé nem csinálsz semmit ugye?
2013. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nyak mögé csak tricepszezni szoktam. köszönöm a válaszokat:)
2013. júl. 15. 13:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!