Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki az akinek a fegyencedzés...

Ki az akinek a fegyencedzés bevált? Mennyi izommal gazdagodott? Mit ettél melette? Mennyi idő volt amikor kezdted látni a kívánt eredményt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Amikor elkezdtem akkor is izmos voltam,szóval kitudja....

Nagy izmosodást ne várj tőle. Arra alkalmas leginkább,hogy megtanuld a mesterlépéseket. Másra nem annyira.

Izmosodni nem fogsz tőle drasztikusan,csak picikét.

2013. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem sok a jelentkező :)
2013. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Balf_szkáim, ha már le lettem pontozva, akkor irjátok már le mi a baj a hozzászólásommal! Gyerünk!
2013. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem 1 hónap után új izmok bukkantak elő a hasamon, de a kockák mellett, és felett :D jól néz ki, de amúgy fogalmam sincs melyik izom :D

a tricepszem nagyobb lett de arra nem edzettem mikor gyúrtam most pedig megszerettem a fekvőket szóval van értelme. Sztem a hátam és a bicepszem egyelőre rosszabb állapotban van kb mint régen, mert hagytam ki :D...

Mit ettem? Semmi extra, de sokat ettem (nyugi sok fehérje volt) a fehérje főleg csirkéből és tojásból illetve edzés után szedtem tömegnövelőt mindig, illetve iszom edzés után.

2013. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szeretem ezeket a gyúrós állatokat itt 3. komment ez az önkontroll már-már felülmúlhatatlan
2013. aug. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 5


Ne beszélj már úgy mintha annyira ismernél, kérlek.

2013. aug. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kössz szóval inkább erős leszek de nem egy izom állat :D megkérdezhetem még hogy hasra milyen gyakorltattal gyúrtatok?
2013. aug. 24. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Ami a könyvben van szerintem jó, csak csináld úgy ahogy kell. Ha lassan csinálod brutál szerintem :D
2013. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rólad egy szót nem szóltam, csak a 3. kommentelő gyúrós /filozófiailag irreleváns, hogy ez éppenséggel te vagy/ milyen önkontrollal rendelkezik, és érdekes módon amikor sportba bejövök akkor a gyurgyalagok nagy többsége hasonló reakciós eszköztárral operál.
2013. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aham,szóval félreértés. Bocsánatot kérek!
2013. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!