Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fegyencedzéshez kell valami...

A fegyencedzéshez kell valami külön étrend?

Figyelt kérdés
Most töltöm a Fegyencedzés.pdf-et és nem tudom hogy kell e hozzá étrend.

2013. aug. 22. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A könyv szerint nem, de szerintem pedig nem ártana mellé magas fehérjebevitel és közepes-magas ch tiszta kajákból, ha izmot szeretnél növelni. Tehát húsok, tojás, túró, protein tápkieg.

Ch: rizd, zabpehely, tk kenyér, sok zöldség.

2013. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz Montez, ment a zöld.
2013. aug. 22. 10:41
 3/4 anonim válasza:
Monteznél a pont :D nagyon ott van a témában. Én viszont még ajánlanám Jay videóját amiben egy diétát (étrendet) ír sportoloknak és amúgy mindenkinek is, szóval nagyon érdemes meghallgatni. (Ha nem tetszik, nem az előadásmódot kell nézni, mert nagyon tudja miről van szó)
2013. aug. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Monteznél a pont :D nagyon ott van a témában. Én viszont még ajánlanám Jay videóját amiben egy diétát (étrendet) ír sportoloknak és amúgy mindenkinek is, szóval nagyon érdemes meghallgatni. (Ha nem tetszik, nem az előadásmódot kell nézni, mert nagyon tudja miről van szó) bocsi a vidi lemaradt http://www.youtube.com/watch?v=DnMd-rHBUuQ
2013. aug. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!