Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen lányos a testem?...

Miért ilyen lányos a testem? Mire edzzek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. 4 évig karatéztam,2 éve táncolok és kondizok.Kar/váll/mell/hát/láb részeken elégedett vagyok,fejlődöm,de viszont a törzsem nagyon rosszul nèz ki.A csípőm magasan van és szélesebb mint a derekam ezért nagyon lányos "homokóra" alkatra hasonlítok.Mellesleg emiatt csapott,erőtlen kinézetem van.


Oldalradöntögetés,ferde hasizom,alsó hátizom edzése eltüntetheti ezt? Ajánlották a haskereket,az is hatásos lehet? Ha heti egyszer edzek erre,akkor jövő nyárra átformálhatom ezt? Köszönöm

17/F


2013. aug. 19. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az oldalsó hasizmokra jó lesz a haskerék és a törzsdöntés súlyzóval, + hasprés oldalra fordulva, de a genetikát nem tudod megváltoztatni, tehát a csípőd az széles marad. És ne használd a formálás szót, mert azt a nők szokták:)
2013. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oks,köszi.

Valami olyan alakot szeretnék elérni mint itt van a manuszoknak:


[link]



Tehát e test oldalsó része ilyen egyenes,nem

vékonyabb a derék mint a csípő.

2013. aug. 19. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehet álmodozni jó formáról , de a genetika behatárol. A csontozatod nem tudod átalakítani, erről beszéltem.
2013. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megerősödsz,akkor ezt is belekombinálhatod a hasedzésedbe:

http://www.youtube.com/watch?v=EQon6YAKOV8

2013. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem,de nem lehet úgy megnövelni az izomatot,hogy kitöltse ezr a rést a csipő felett?
2013. aug. 19. 12:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt egyenlőre csak behúzott lábbal tudom,úgyse sokat.
2013. aug. 19. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
de lehet izmot növelni és egy szintig tudsz változni, de nem tuti hogy neked ez elég lesz, ha ennyire nem vagy megelégedve.
2013. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!