Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kettlebell edzéstől is...

A kettlebell edzéstől is lehet izmos testem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék konditerembe járni, nincs rá sem időm valamint tapasztalatlanul és egyedül szerintem veszélyes és nincs pénzem személyi edzőre. Szerintem elég vékony vagyok (183/75), ha több hónapig heti két alkalommal eljárok kettlebellezni, lesz látható eredménye?

2013. aug. 1. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes ha ésszel csinálod,valamint bárkitől kérhetsz a teremben segítséget.


Természetesen a kettlebelltől is lehet,bár jobb lenne heti 3 edzés.Esetleg kipótolhatod otthon.

És persze figyelj a kajára.

2013. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem sok, a java ráaádsul a táplálkozáson múlik. Nyugodtan járhatsz kondiba is.
2013. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nálam volt eredmény, én is hetente kétszer járok, mellette néha futok. Először nem is a tükörben vettem észre a változást, hanem mosogatáskor - nem fáradt el és fájdult meg a hátam. :) A heti két kettlebell edzéstől kigyúrt izmaid soha nem lesznek, de sokat erősödsz majd, az biztos. Van sok kardio gyakorlat is.
2013. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Persze, csak megfelelő edzéstervet meg étrendet kell hozzá összeállítani. A kettlebell bármire jó.

Veszélyesnek nem mondanám azzal a feltétellel, hogy betartod az instruktor utasításait. Ajánlom az instruktort, mert youtube-ról nem fogsz megtanulni kettlebellezni. A youtube-on leginkább csak vagánykodások vannak, vagy pedig olyan videók, amiket ha te megpróbálsz csinálni, szétcs szik a hátadat, derekadat.

A kettlebellt semmiképp se otthon tanuld meg!

Lesz eredménye, egyébként, attól függ nyilván, milyen típusúak az edzések, és hogy mit eszel mellette meg mennyit - de ha erről kérdezed az edzőt, biztosan kifejti majd. Jó, mert viszonylag rövid időn belül megnöveli az ember erejét, javítja a tartást, kíméli az ízületeket, elősegíti a zsírból fogyást, és ha kezdő vagy még izmot is szedhetsz magadra ezzel egy időben.

2013. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!