Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről, esetleg mivel egészítenétek ki?

Figyelt kérdés

"étrend" 5-6 részeltben étkezem egy nap. Reggel 7 tojásfehérjével indítok 2 teljes kiőrlésű zsemlével napközben pedig 500 g csirke 3 tasak rizs csúszik le, napközben még valamikor 100g zabpehely egy kupak fehérjével , valamint edzés közbe 5 g BCAA edzés után pedig minőségi fehérjeturmix (hyro whey) majd lefekvés előtt szintén 5 g BCAA, ezeken kívül szedek + kálcium magnéziumot, multivitamint , ízületvédőt és májvédőt

BIOTECH-es izületvédő

sylimaron 100

edzés után: hydro whey

napközben: gold standard (mondjuk jobb lenne casein)

multivitamin: opti-men


2013. aug. 12. 17:14
 1/6 A kérdező kommentje:
és + 500 mg Ca és 250 mg magnézium
2013. aug. 12. 17:15
 2/6 anonim ***** válasza:
jónak néz ki. Edzés után, ha tömegelsz akkor kell gyors ch is a turmixba. Este pedig kazeines tápkieg vagy túró.
2013. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
baromar@ú minek neked májvédő? nemkéne koxolni
2013. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Ezeket hébe-hóba én is szoktam enni. Lehet bevezetem az a bizonyos zabos tórós lepényt esténként. :)

Nem. Nem használok szteroidokat, csak szimplán jót tesz a májnak, ezen kívül segíti a fehérjeszintézist ( ami ugyebár a riboszómák felületén megy végbe ebben a szervben) ezen kívül a glutation kiürülését gátolja ami remélem tudod miért fontos. Ezen kívül számost pozitív hatása van.

2013. aug. 13. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Este már nem kell az utolsó kajába ch.
2013. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Miután elküldtem a kommentet már rájöttem hogy hülyeség :D
2013. aug. 13. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!