Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjeport szabad enni 15...

Fehérjeport szabad enni 15 éves fiúnak? Nem káros?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 22:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
4%
akkor tessék kedves debil barátom mertte mindig annyira hűha de okos vagy tessék 15 éve yereknek modjad csak hogy töme teli a fejét fehérje porokkal!!!!! majd okos leszel akkor is amikor előjönnek a bajai ha ugy gondlja áhh nem lehet bajom bezuzok most vagy napi 6-7 kanállal tessék a kvetkezménye agykárosult gyökér!!!!: Fontos megemlíteni, hogy jelenlegi táplálkozási szokásainkban és rendszerünkben igen magas a fehérje fogyasztása, ez szélsőséges esetben akár a napi 100-200 grammot is meghaladhatja (ún. fehérje-luxusbevitel). Napi 100 g feletti fehérjefogyasztása esetén 3 g körüli ammónia keletkezik a bélben, amit a májnak kell semlegesíteni, azaz méregteleníteni. Ez a májra igen nagy megterhelést ró, következményesen csökken a máj egyéb méregtelenítésre (gyógyszerek, tartósítószerek, stb. →szabadgyökök) vonatkozó munkájának energia mennyisége. Így a felhalmozódott méreganyagok a vérkeringéssel eljutnak a zsírszövetekbe
2013. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
4%
jah és miért irtam hogy mértékkel agybeteg?? mert amikor a baba tápszert kap igen abban is fehérje van de hogy adák a tápszert akkor segitek belevésni a csökkent agyatokba mértékkel fuc**csak előirt adagot kaphat!!!!!!!!!!!!! nem haladhat meg egy bizonyos fokot még 1 kanállal sm!!ennyit rollad okos tojás!!
2013. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
4%
senki nem mondta hogy bele fog halni csak le irtam hogy mértékkel kell énis bele tömnék a fejetekbe 60 kanál fehérje prt aztán megnéznék mi történne!! na ennyit erről am meg gyorsan fejlődő tipus vagyok van facebookom ha valaki annyira akarja látni hogy tényleg hogy néztem ki az kérje el a facebookomat ott vagyok 16 évsen kb 39 es karral és én vagyok nem kamu kép szivesen megmutatom ennyit erről ja és jo sokat meg ügyesen edzhetsz ha 1 hét alatt 1 kilo izom jön:DDDDDDD sztem meg ez vicces a cső
2013. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Kiskocsog ,napi 100-200g fehérje az nokedli, annyi simán kell egy sportolónak, pláne egy testépítőnek. Semmi bajod nem lesz. Egy egészséges vesének ez abszolút nem gond, mivel ez nem extra fogyasztás. Eleve mi az extra? Ez testtömegtől is függ és mi azt szoktuk írni, hogy 2g x ttkg legyen meg. Így lehet izmot építeni.

Én már 28 éve edzem, 15 éves korom óta és azóta tartom ezt a bevitelt és képzeld kisgyökér, semmi bajom azóta sem, pedig már 43 vagyok és még mindig edzek kisgyerek. Úgyhogy elhúzhatsz innen a kiskegyedre vagy a femina oldalra debilke, neked itt senki nem fog elhinni semmit, ahhoz te marha kevés vagy! Szevasz!

2013. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
havi netto 1kg izom jön gyökér. Nem tömeg, az lehet több is, de a valós izmosodás az max havi 1kg. Írd be google-ba: naturál genetikai potenciálod. Azelső találat jó lesz, olvasd el kishulye és utána gyere vissza vinnyogni debilkocsog!
2013. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Ki beszélt itt arról, hogy egyél belőle napi 6-7-60 kanállal? Az alapkérdés a fehérjepor, mint fehérjeforrás megfelelőségéről szólt, nem a mennyiségéről. Miért kell belekeverni? Képzeld el, hülyegyerek, ha napi 60 liter vizet iszol, az is rossz, tehát a víz káros? Ennyi eszed van. (meg az is érdekes, hogy ha valaki csak úgy sok húst eszik, az nem baj, olyankor nem tűnik fel senkinek, hogy jaj, sok lesz a fehérje, csak akkor, ha mondjuk a kiszámoltból 30-40 grammot porból akar...)

Amúgy krisztiánka, inkább azzal foglalkozz, hogy 16 évesen képes legyél értelmes magyar mondatokat leírni. 7-8 évesen tanítják az iskolában, nem? Szűk tíz év nem volt elég megtanulni? Mutasd csak a fészbúkod, hadd röhögjünk rajtad személyesen.

2013. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
haggyad már magadat montez nagyon kemény lehetsz:D nem hiszel nekem?:D kérlek gyere találkozzunk élőben (és ezt komolybol mondom)! nézd meg hogy ki nem hissz kinek mert sztem elbujhatsz melletem a 15 éveddel!!!:D 19 évesen sztem 60 x olyan vagyok mint te ha benne vay irj privá üzit aki pattog azis irjon mindenkinek bizonyitok ennyit erről akinek megcsak száa van az ne keménykedjen léccives nem áll jol meg csirás is:) nekem se gyakorikerdeseken nagy a szám mert az utcán behuzott füllel farokkal megyek:) na kiir elősször privtába? cső maradékok!
2013. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
okés kocsog, ezt elcseszted, gyere találkozzunk Én 43 éves vagyok, 28 éve edzem. Élőben meg sem mersz majd mukkanni kocsog. Benne vagyok a találkozóban.
2013. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
58%
Az előbb még 16 volt :DD És ez kajak olyan hülye, hogy a "Én már 28 éve edzem, 15 éves korom óta"-t úgy értelmezte, hogy 15 éves vagy most? :DD
2013. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%
xd de jo végre eg ember aki nem csak gyakorin nagy képü meglátuk hogy nem merek e megmukkani:) sztem első leszek aki megmukkan:)!!! vagy talán mást tesz:) ird hol hová és egyedűl gyere mivel régota sportolsz edzel:)
2013. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!