Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjeport szabad enni 15...

Fehérjeport szabad enni 15 éves fiúnak? Nem káros?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 22:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Szabad, nem káros. Az is csak kaja, nem kox.
2013. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
0%
Én is 15 vagyok és én is akartam de az orvos azt mondta hogy gyerekkorba elég káros.Persze belehalni nem fogsz de azért nem egészséges.Komoly bajod szerintem nem lesz az orvos is csak azt mondta hogy nem olyan jó.
2013. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
én inkább inni szoktam de ahány ember annyi féle ízlés.
2013. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
A doki iszonyatosan téved, ha ezt mondta. Semmi káros nincs benne. Mégis mi lenne a gond egy tejsavóproteinnel? Nem műanyag, a sajtgyártás során keletkező folyékony tejsavóból szűrik ki a tejcukrot, majd porlasztva szárítják. Tehát sima természetes kaja. A doki nem ért hozzá.
2013. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Szergej55 ***** válasza:
100%
Rengeteg a témához semmit nem értő, de abban mégis nagyon okosnak látszani akaró doki van, akinek úgy megvan erről a dologról a véleménye, hogy világéletében köze nem volt hozzá, ezekre ne hallgasson senki, a fehérje jó, koncentrált tápanyag, ezen kívül 50 millió előírásnak kell megfelelnie, tehát semmiképp sem halhatnál bele. SZABAD!
2013. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
figyelj sztem mértéktől függ igazán!Én 16 éves koromban jártam konditerembe 67 kilo voltam nem szedtem semmit sem csak tisztán edzettem! A vége 3 honap után 80 kilo lettem! szóval személy szerint én nem tartom ajánlatosnak 15 éves korban már fehérjén élni!
2013. aug. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
ennyi gyökeret
2013. aug. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Krisztián, gratulálok, te vagy nap debilje. Akkor ne egyél fehérjét és majd egy hét alatt meghalsz te gyokér.

Fehérje van a húsban, tojásban, túróban is kisgyerek. A protein tápkieg is csak sima fehérje. Nincs különbség debilke, ezt kellene megérteni! Az ember esze megáll,hogy ennyire sötét idióták beírogatnak baromságokat.

2013. aug. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

ja és Krisztián, 3 hónap alatt híztál 13 kilót?? lol

Naturálban (szteroidok nélkül) havi netto 1 kg izom jöhet, az is csak eleinte. Max 3kg izmosodás lehet 3 hónap alatt, tehát neked sikerül még 10kg zsírt is felszedni nagyon hulye! De abból ment pár kiló az agyadra is, ha ilyen baromságokat képes vagy beírni, hogy nem kell fehérjén élni!

2013. aug. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért rakják bele a csecsemőtápszerekbe is, mert káros a gyerekekre...
2013. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!