Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szójapor káros?

A szójapor káros?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 18:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom, mivel ösztrogén hormonokat, allergén anyagokat is tartalmaz, valamint a biológiai értéke is fele a tejsavóproteinhez viszonyítva. Ja, és az íze, állaga sem jó.
2013. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 snack16 ***** válasza:
20%

Ez jó nagy baromság amit az előző írt. A szójában egyáltalán nincs ösztrogén. Az söztrogén emberi/állati szexhormon, a növényekben csak fito vegyületek vannak amik csak hasonlóak, de ugyanazt a hatást képtelenek kifejteni emberi/állati receptorhoz kapcsolódva.

"A biológiai értéke a fele a tejsavóéhoz képest" Tipikus testépítő portálos okosság. Nem igaz, a biológiai értéke hasonló(tehát hasznosul mint fehérje, max kevésbé anabolikus, mivel kevesebb nitrogént tart vissza(pozitív nitrogén egyensúly mértéke kisebb(lehet)). Nekem izomépítésre tökéletes alapanyag volt és most is az. Ahogy a tej is. Először én is bekajáltam a reklámot, de kipróbáltam és nem lettem nőiesebb ,max izmosabb(szuper intenzív edzéssel és "rossz" kajával).

Ez saját vélemény.

Sima egyszerű power pro, power protein bőven megteszi amit a méregdrága tejsavó.

2013. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

snack nem kell okoskodni minden ilyen kérdésnél, pláne nem ebben a stílusban kisgyerek.

Na mutass egy képet magadról ,mennyire lettél izmos a sz@rfOs szójától.:)

2013. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

méregdrága tejsavó? 5kg myprotein impact, 80%-os cucc 18 ezer.

3 kg mhn whey 12 ezer. Szerintem ezek nem drágák, csak te vagy csóró kisgyerek!

2013. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 snack16 ***** válasza:

Ár érték arányban drágák öreg,meg a szójához képest, főleg hogy annyival nem jobb. Elég szomorú hogy szerinted én okoskodok, közbe te nem vágod a szitut. A csóróság nem egyenlő azzal hogy nem szórod a pénzed szarságokra.

Jah pont neked fogok itt a gyakorikérdéseken képet küldeni magamról... ugyanmár. Ha nem hiszed te bajod. Ti kis nyomik toljátok a tejsavót de a csajotok karja vastagabb, apa haha:D Én nem vagyok kisgyerek, de te elég gyerekesen és szegényesen fogod fel a világot. Van aki a f ostól is tud fejlődni.Amúgy az én tapasztalatom az tök mindegy milyen fehérjét iszol, ha nem b_uziskodni jársz le a terembe fejlődni fogsz attól is. Okosan kell csinálni!

2013. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 snack16 ***** válasza:

haha Akkor jól elszúrtad az időd öreg:)

Senkit nem érdekel a korod, ha ekkora csíra vagy 40 év felett az inkább szomorú mint dicső. Beszűkült a látótered vagy csak romlik a szemed. Ha én kis köcsög vagyok te elég nagy vagy! :D Fáj az igazság.

Én felvállalom magam, de nem ilyen netes gyökereknek fogom bizonygatni, ha elhiszed, ha nem hidegen hagy. Te sem vagy valami Mr. Olimpia... 3 év súlyzós edzés után én jónak tartom amit elértem. Le tudtam fogyni, fel tudtam építeni.

Ennyit rólam, te még a középkorban élsz, te bajod, sajnállak,,,

öreg:D köregedtélxd

2013. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 snack16 ***** válasza:

haha százalék. Látszik hogy kevés vagy. Felvágsz rá hogy 20 év alatt jobb formád van mint nekem 3 év alatt, de kemény vagy ! Arról nem is beszélve hogy 19 évesen nem edzhetnék több mint 20 éve? Erre vagy olyan büszke? Én is naturál vagyok, de ez nem jogosít fel az egyszerűségre. Nekem semmi hasznom? Nem inkább neked nincs? Én a tapasztalatomat írom le, ami az enyém, de te? 20 év alatt annyi a tapasztalatod hogy ezer éves tévhiteket post-olgatsz, meg a tejsavós marhaságot (elismerem a tejsavó nagyon jó, de azért nem csak az használható, és nem jolly joker a fehérjék között, csak edzés után jó) irogatod?.

Mert ha már valaki nem azt mondja amit az átlag, az már okoskodik, meg ostoba.

Olyanról alkotsz negatív véleményt, amit talán sosem próbáltál, használtál, de úgy hirdeted mintha tudnád.

Ez a különbség kettőnk között.

2013. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 snack16 ***** válasza:

Ui: Az itteni válaszokat áltlag emberek nézik, akik olyanok mint te úgyis lehurrognak és negatívot neki alapon át sem gondolják a dolgot! Nem szakértők és az adott dologból diplomázott, hozzáértő emberek. Ezt okoskám kalkuld bele.

Én válaszoltam a kérdező kérdésére, te meg egyből offolsz.

Sajnállak, de így biztos könnyebb :)

Amúgy a te jó formád sincs sehol mutogatva, szóval bújj el. Én nem magam fényezem, én csak azt szeretném hogy ne csak ez a hülye ösztrogénezés legyen már a fejekbe.

2013. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Na itt elárultad magad, hogy gőzöd nincs az egészről kisgyerek. Ha értenél hozzá, akkor tudhatnád, hogy naturában csak kb 4-5 évig tudsz fejlődni, utána örülsz, ha tartod a formát. Én 28 éve edzem, kihagyás nélkül, tehát 24 éve tartom a megszerzett formát. Nem 20 évig fejlődsz gyökér!

És igen, nekem van legalább tapasztalatom, amit itt mindenki elismer, ezt mutatja a százalékom is és a napi kb 20-30 levél, amit kapok, hogy jókat írok és segítsek. Rengeteg embernek segítettem és fogok is, és kapok a visszaigazolásokat, hogy jó, hogy hallgattak rám.

Én is ettem szójás cuccot, sőt sokkal többet, mint te. De a tejsavó biológiai érteke a duplája kisgyerek. Na mindegy te egyed azt.

Szóval nekem nem kell feléd bizonyítanom, nem mindenkivel kell jóban lennem, veled sem. Többet nem írok, szevasz, jó edzést azért!

2013. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nagy ötlet volt töröltetni a hozzászólásaimat, így magaddal vitatkozol.:)
2013. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!