Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan aki használt...

Van itt olyan aki használt szteroidokat? Milyen volt? Mennyi ideig szedtétek? Ha igen kb. mennyi idő míg látszik? Hogyan kell szedni? Káros hatásai? (mondjuk ezt nagyjából tudom) 18/F

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 12:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és mennyibe kerül?
2013. júl. 23. 12:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmad sincs az edzésről, kerüld el messze ezt a sportot!
2013. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én használtam, 4 héten át, nem tudom milyet nem kötötték az orromra, nem került semmibe, mert a tb fizette... jah amúgy korházban ismeretlen betegségben haldokolva...
2013. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt nincs most olyan, aki koxol. Pláne, hogy elsejétől illegális, 8 év börtön is járhat a kereskedelemért, de a felhasználása is büntetendő, ha jól értelmezem a törvényt. És még ezerféle betegséged is lehet a cucctól, felejtsd el, eddz tisztán!
2013. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat aki koxolt és izmos lett tőle.
2013. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván izmos lett a koxtól, de millió mellékhatása is van amiről már nem szetenek beszélni.
2013. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Mielőtt válaszolnék,egy mondatot engedjetek meg nekem:

Attól még,hogy valaki szteroidokat használ,UGYANÚGY MEGDOLGOZIK MINDEN GRAMM IZOMÉRT!

A szteroidok csak az edzés hatására bekövetkező növekedést segítik elő.

Kedves kérdező.A legnagyobb jóindulattal mondom,hogy ne próbáld ki.Ugyanis illegális,büntetnek érte.Használatuk károsítja a májat,a vesét,nem ritkán az ivarszerveket is.Kúraszerűen szokták használni egyébként.

2013. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma 22.29, senki nem írta, hogy akkor nem kell megdolgozni érte.
2013. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Montez elnézést kérek,kicsit félreértelmeztem válaszod(izmos lett a koxtól).De elég sok olyat hallok mostanában,hogy szteroidozol,és akkor majd jó izmos leszel,csak úgy varázsütésre.
2013. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28 éve edzem kihagyás nélkül. Rengeteg teremben jártam. Szerinted nem vagyok tisztában a dolgokkal? :)
2013. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!