Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nektek lehetőségetek lenne...

Ha nektek lehetőségetek lenne kijutni egy MR. Olympiára, és esélyes lennél a győzelemre, akkor te bevállalnád a szteroidokat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem!

Az indok:Ha nekem olyan jó genetikám lenne, akkor is naturál maradnák és más sportot űznék.Ugyanis a mostani Mr.Olympiák teste már(bocs hogy most beletiprok pár ember szívébe de..) gusztustalan.Arnold korában még szép volt a testépítés(a nagyok között), de most már elfajult :).

2013. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, az Olympiára eleve úgy lehet kijutni, hogy már megnyertél egy versenyt. Ahhoz meg, hogy odáig eljuss, már bőven tolnod kell a cuccot.


kiritokyu: valóban elfajult, egyre tovább tolják az emberi test határait, de pont ez benne a szép (: Nekem sem tetszenek, a férfi testépítés teljesen hidegen hagy, de ettől még megértem az egész ágazatot, és azokat, akiknek tetszik.

2013. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mr.Olympiáról még ne is beszéljünk... Elöszőr kvalifikálnod kell magad. Ez abból áll hogy megnyersz egy profi verseny abban a szezonban és ugye ennek a profi versenynek a felkészülésében is használnak dopping szert a kívánt fizikum eléréséhez. És utána lehet készülni Mr.O-ra és ott már azér nem mindegy hogy hogy állsz színpadra. Itt van most idén ez a Kai Greene csávó. Nézzetek róla képeket milyen brutál, és még van 11hét a versenyig. Szerintem vagy Kai nyer agy Phil.. Cutlernek a jelenlegi formáját tekintve közelébe se fog kerülni.
2013. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

csak annyit mondok, hogy nézzétek meg Cutler fejét

nekem nem kéne már csak ezért sem

2013. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!