Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van a gyúrásnak?

Mi értelme van a gyúrásnak?

Figyelt kérdés

ha nem csinálod 1-2 hétig máris "lefonnyadnak" az izmaid, minek eszitek azt a sok szart ami táplálék kiegészítőnéven fut, és olyan drága mind a dög.


kinek akartok megfelelni ?

kisebbségi érzésetek vannak ?

nem veszitek észre, hogy az egész egy k.ur.va nagy biznisz ?

miért jó belomhulni, tömeg növelőket zabálni ?


A kérdésemet nem provokatív szándékból tettem fel,és nem a "gyúrósokat" akarom fikázni !


a 15 éves, és hasonló hülye gyerekek értelmiségi válaszaikkal mellőzzenek.


ja és csaj vagyok. 24


2013. júl. 27. 21:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"nem tud 50 métert lefutni"


Nos,bemutatom Tom Platzot:

[link]


Ő heti 4 alkalommal 2 órát edzett csak lábra és minden lábedzés végén 40 kilométert biciklizett a szabadban..

2013. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Wash for president. :)
2013. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem, ha valaki valamit nem szeret, miért foglalkozik vele? :)

Én pl. nem szeretem a néptáncot, ezért nem megyek olyan témakörhöz, ami a néptánccal foglalkozik :D

Te is minek írtad ki ezt a kérdést?

Az előttem válaszolók egyébként nagyon jól megírták az összes kérdésedre a választ.

Jók vagytok, srácok! :)


(ui: lány vagyok)

2013. júl. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

"Te is minek írtad ki ezt a kérdést?"


azért hogy választ kapjak....

2013. júl. 28. 08:28
 25/31 anonim ***** válasza:

Mi értelme van a gyúrásnak?


Elmesélem, hogy én miket értem el a gyúrással, miért szeretem, miért alakította át az életem, tehát mi értelme nekem.


2 éve 105 kilós dagadtgenyó voltam 20 évesen 180 centiméteres magassághoz, elegem lett, hogy sporttagozatos iskolából jövök és mégis én vagyok a legtrehányabb állapotban a régi sporttársak közül. Elkezdtem edzeni, figyelni az étrendre.


1/ Most 80 kiló vagyok, izmos, erős, fürge. Kipróbáltam milyen újra 105 kilósnak lenni, elmentem egy 20 kilométeres teljesítménytúrára 25 kilós táskával, borzasztó, hogy tudtam létezni olyan kövéren?

2/ Akármikor megyek orvoshoz a gyúrós életmód miatt tökéletes a vérképem. Nagyon-nagyon ritkán vagyok beteg.

3/ Megtanultam tiszta táplálékokból összerakni az étrendemet, tudom, hogy kell az anyagcserét felpörgetni, tudom mit kell enni, ha kiemelkedő fizikai vagy szellemi teljesítményt akarok elérni, tudok formát időzíteni!

4/ Kialakult egy kritikus szemléletmódom. Rengeteg cikk van, rengetegen mást állítanak a testépítésről(melyik edzésterv jó, melyik tápanyag milyen stb.), kialakult bennem az az igény, hogy a megfelelő helyekről (tanulmányok) tájékozódjak, ne fogadjak el semmit gondolkodás nélkül!

5/ Mivel nincs királyi út, meg kell küzdeni a jó testért, az egészségért, a kemény edzések megtanítottak küzdeni, megtanítottak harcolni. Ezt az élet más területein is tudom alkalmazni (tanulás, munka). Megtanultam szenvedni, SOHA NEM ADOK FEL SEMMIT!

6/ Bármikor le tudom vezetni a feszültségemet azzal, hogy lemegyek a terembe. Mások cigiznek vagy isznak nem igaz?

7/ Megismerkedtem szteroidokat szedő emberekkel a teremben, látom, hogy ők mennyire kompenzálnak, mennyire a külsőért teszik, amit tesznek. Rájöttem, hogy én is ilyen voltam az elején és az ő viselkedésük döbbentett rá, hogy hibás az a felfogás. Most már az egészségért csinálom és a jó kinézet csak egy jó következmény! :)

8/ Ha már a kinézet egy következmény, azért mégiscsak büszke vagyok rá. Büszke vagyok arra, hogyha kimegyek a strandra, akkor mindenki megbámul, mert modellkinézetem van kockás hassal, egészséges testtel! Büszke vagyok rá, hogy ha körülnézek, narancsbőrös fenekű lányokat és sörhasú huszonéveseket látok, büszke vagyok rá, hogy mérföldekkel jobban nézek ki. Igen a magabiztosságomat is helyreállította.

9/ Büszke vagyok rá, hogy nem iszok, nem dohányzok, nincsenek káros szenvedélyeim!

10/ Lassúak a gyúrosok? Ugyan már. Ezeket a sztrereotípiákat én is megkaptam. Kiálltam egy futó haverommal egy félmaratonon. Volt két hónap felkészülési idő, tudtam, hogy könnyebbnek kell lennem és olyan étrendet csináltam magamnak, amivel ugyan izomból is fogytam rengeteget, de befogytam 74 kilóra és jobb időt futottam mint ő!

11/ 2 év alatt megmutattam a családomnak, hogy mennyire jó ez az étrend. Látták a példámat, és mostanra elfogadtattam velük az étrendet, kialakítottam új szokásokat náluk. Apám elhagyta az alkoholt és rohamosan fogy, anyám is. Jó látni, hogy élvezik az ételeket, betartják a napi hatszori kajálást, edzenek.


Igazából ha nem lenne kockás hasam, dagadt maradtam volna, semmi sem változott volna, csak az utolsó pontot sikerült volna elérnem a gyúrással, akkor is csinálnám. Akarom, hogy lefogyjanak a szüleim, azt akarom, hogy lássák az unokáimat, azt akarom, hogy még boldogan élhessenek egészségben 10-20 évet mellettem.


Azt hiszem én ezeket köszönhetem a gyúrásnak. Ez az értelme nekem.

2013. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

utolsó


De azért neked van "életed" ? vagy mindened a testépítés körül forog ?


mert ez nagyon fanatikus válasz volt, szinte már a beteges megszállottság tükröződik belőle.

2013. júl. 29. 05:19
 27/31 anonim ***** válasza:
Van életem, igen. 22 éves vagyok, egyetemre járok, van munkahelyem mellette, a hobbijaim pedig az olvasás, edzés, utazás és jazz zongorázás. Egyáltalán nem vesz el annyi időt, mint amennyit gondolsz. Heti háromszor edzek, egy edzés 1-1,5 óra. Ha diétázok, akkor heti háromszor 1-1,5 óra súlyzós edzés és háromszor 1 óra kardió edzés, összesen tehát hatszor edzek. Ha beleszámoljuk a kajakészítést, mert minden nap én csinálom a kajámat, akkor 1 óra minden nap a kaja elkészítése. Tehát ha a legrosszabb esetet vesszük, akkor egy héten összesen 7+3*1,5+3 = 14 és fél órát töltök ezzel az életmóddal mindent beleszámolva, ami egy hetemnek 14,5/168*100 = 8,63%-a. Szerinted ez túl sok lenne? :) Szerintem nem.
2013. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Te baromi rosszindulatú vagy kérdező. Hol volt beteges a válasz? Egy olyan ember válasza volt aki sportol,egészségesen él és szereti a hobbiját.
2013. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 kovpet ***** válasza:

Te kérdező, hadd kérdezzek én is valamit tőled.

Mi értelme van a menstruációnak?


Kinek akarsz ezzel megfelelni?

Nem veszed észre, hogy ez egy nagy biznisz? Eladják azt a sok tampont meg betétet...

Én elvagyok nélküle és egyáltalán nem hiányzik, nem értem, nektek minek kell ezt csinálni.


Nem provokációból kérdezem :)

2013. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
:)
2013. júl. 29. 12:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!