Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van a gyúrásnak?

Mi értelme van a gyúrásnak?

Figyelt kérdés

ha nem csinálod 1-2 hétig máris "lefonnyadnak" az izmaid, minek eszitek azt a sok szart ami táplálék kiegészítőnéven fut, és olyan drága mind a dög.


kinek akartok megfelelni ?

kisebbségi érzésetek vannak ?

nem veszitek észre, hogy az egész egy k.ur.va nagy biznisz ?

miért jó belomhulni, tömeg növelőket zabálni ?


A kérdésemet nem provokatív szándékból tettem fel,és nem a "gyúrósokat" akarom fikázni !


a 15 éves, és hasonló hülye gyerekek értelmiségi válaszaikkal mellőzzenek.


ja és csaj vagyok. 24


2013. júl. 27. 21:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Neked ezt nem is kell megérteni. Magunknak akarunk megfelelni, szeretünk edzeni, szeretem érezni a vasat, kikapcsol, erőt és kitartást ad. De te ezt úgysem érted, szóval hagyjuk. És igen, provokatív vagy, mert eleve negatívan állsz hozzá! Nem kell mindenkinek megfelelnünk, neked sem!
2013. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Azért gyúrok mert imádom, ha fejlődök, ha nem (előre hátra mindegy :DD) akkor is imádom, már csak azt az érzést is, mikor be vannak durranva az izmaid és majd szét robbansz :D kb mint a dragonballban :D

Nem eszek sok szart csak fehérjét edzés után hátha dob rajta valamit de a fehérje nem fog helyetted edzeni :D

Kihagytam egyetemre kerülés miatt két évet, igaz lefogytam 4-5 kilót de egész gyorsan visszaszedtem, nem tartott sokáig :)

Saját magamnak akarok megfelelni, és mert rossz látni a sok beesett izomtalan felnőttet és mert tudom, hogy én nem úgy akarok kinézni idősebb koromban sem mint ők.

Azonkívül a lányoknak is tetszik. + nem csak azért erősítek, hogy jól nézzek ki, gerincre is edzek pl. hanem mert járok kűzdősport verenyekre és elkell az erő :)

2013. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 kovpet ***** válasza:

Miért gyúrok?

Hát mert az jó... kell ennél több indok?

2013. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Először is, igenis fikázod a gyúrósokat, általánosítasz. Másodszor itt nem az a lényeg, hogy üzlet, vagy nem, hanem ahhoz, hogy valaki fejlődjön, kellenek plusz dolgok, amit a tápkiegekben megtalálnak. Harmadszor, a testépítés egy sport, illetve hobbi, amit igenis nagyon lehet szeretni. Egy izmos pasi tök jól néz ki egyébként is, ha arányos. Amúgy meg én is szeretek járni, sőt, szoktam venni fehérjét, energizálót, szeretek súlyokat emelgetni. Előnye még, hogy sokkal feszesebb vagy, fiatalít. Igazából összefoglalva, azért gyúr aki gyúr, mert egyszerűen szereti. Ennyi.
2013. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 kovpet ***** válasza:

"miért jó belomhulni"


Erre még muszáj reagálom :)

Ma magamnál kb 20 évvel fiatalabbakkal fociztam (15-20 körül lehettek) és nem igen tartották velem a lépést.

Hadd mondjam erre, hogy LOL.

2013. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

a gyúrás nem sport,


futás, uszás, biciklizés, Pl sport


de hogy valaki egy helyben áll és súlyzót emelget az nem sport

számomra a sport az egy erős kardió edzés és nem súlyzó emelgetés.


most ez megint úgy jött ki hogy bunkó vagyok ......

2013. júl. 27. 22:45
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Mi értelme van bárminek? Miért csinál az ember valamit? Miért sportol? Végülis minden sport a teljesítményről szól, tehát ott is van megfeleléskényszer. Minek van értelme? Mondj példát, amit gondolom te is csinálsz, hiszen rájöttél az élet értelmére, ami úgy lekötött, hogy nem maradt időd megtanulni gondolkodni.


Sok szar tápkieg néven? Tudatlan vagy. Halvány gőzöd sincs, hogy mik azok és miért használjuk őket, mégis véleményt alkotsz, amit ténynek hiszel. Valamit mondjál ezekre, ó, magasztos úrnőm!


Ja, és ha ez nálad nem fikázás, akkor mi az?

2013. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Igen az vagy és full sötét kicsilány! A testépítés az sport és a testépítők rengeteg kardio edzést is végeznek. Nem értesz te ehhez, de nem baj, anyukád így is szeret.;)
2013. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
mért jó futni, biciklizni? please, hadd szeressek már gyúrni
2013. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"testépítés az sport és a testépítők rengeteg kardio edzést is végeznek."


igen bent a futópadon...


kint meg nem tud lefutni 50 métert mer nem kap levegőt.

2013. júl. 27. 22:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!