Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van a gyúrásnak?

Mi értelme van a gyúrásnak?

Figyelt kérdés

ha nem csinálod 1-2 hétig máris "lefonnyadnak" az izmaid, minek eszitek azt a sok szart ami táplálék kiegészítőnéven fut, és olyan drága mind a dög.


kinek akartok megfelelni ?

kisebbségi érzésetek vannak ?

nem veszitek észre, hogy az egész egy k.ur.va nagy biznisz ?

miért jó belomhulni, tömeg növelőket zabálni ?


A kérdésemet nem provokatív szándékból tettem fel,és nem a "gyúrósokat" akarom fikázni !


a 15 éves, és hasonló hülye gyerekek értelmiségi válaszaikkal mellőzzenek.


ja és csaj vagyok. 24


2013. júl. 27. 21:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%

Ja, hogy információrezisztens is vagy, szóljál... (de szép szó, ezt ma olvastam itt gyiken :D)

Amit te hiszel a testépítőkről, és ami a valóság, az két külön dolog. Ha érdekel a valóság, akkor felvilágosítunk, de ha te már eldöntötted, hogy mi van, és mindenki hülye, csak te vagy helikopter, akkor tök felesleges rád pazarolni az időnket. Menj, csinálj, amit akarsz, csak annyit tarts észben, hogy ne szülj, mégkevésbé nevelj gyereket!

2013. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Totál gyökér vagy. Sokan kint futnak, én is. Bármikor lenyomok 10 km-t, de 3 óra focit is debilke! Gyere fussunk együtt, megnézzük, ki bírja tovább.
2013. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
buta vagy mint egy marék giliszta
2013. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

"Ha érdekel a valóság, akkor felvilágosítunk"


érdekel ! :)

2013. júl. 27. 23:03
 15/31 anonim ***** válasza:
Akkor gondolkodj el a leírtakon és szólj magadra, hogy mennyire halvány lila fogalmad sem volt eddig erről a SPORTról.
2013. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Mindegyik olimpiai sportágnak kiegészítője a súlyzós edzés egyébként. Neked eléggé torz képed van a gyúrósokról hallod! Te hülyébb vagy, mint bunkó. Felesleges bármilyen magyarázat, felvilágosítás, senkit nem érdekel szerintem, hogy mi a véleményed, senki nem akar meggyőzni.
2013. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Ez egy b*romság.

Aki a futópadon fut az kint is tud,a bent nem fut az kint sem fog futni.

De az állóképesség és az izomerő KÉT KÜLÖN FOGALOM!

Lefuthatsz 20 kilométert de ha nem tudsz 30 kilót felemelni akkor mi van?

"ez egy kva nagy biznisz" Minden sport pénzbe kerül.Szerinted ingyen ki tartana fent egy konditermet?


"nem sport" Adj egy észérvet hogy miért nem az.Tudod milyen elszántság és önfegyelem kell ahhoz,hogy kinyomd az utolsó guggolást 100 kilóval úgy hogy remeg a lábad és lángol a combod?



És már meg ne haragudj,de rohadtul nincs fogalmad az egészről.Se az edzés alapfogalmairól sem a kondizásról.

Azt nem hiszem,hogy nem akarsz provokálni mivel a kommentjeidből sugárzik a rosszindulat és a csőlátás..

2013. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

ja meg "ha valaki egy helyben emelget egy súlyzót az nem sport"

Emelj meg 40 kilót csak bicepszből aztán gondolkodj el ezen mégegyszer..

Valamint a súlyzós edzés minden komoly sportoló edzésében benne van akár focista akár futó stb.

2013. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
95%

Na akkor. A legtöbb ember, aki testépít, egyszerű hétköznapi magánember. Nem akarnak úgy kinézni, mint az élsportoló bajnokok (vagy ha akarnak is, nem tudnak), egyszerűen csak egy izmos testre vágynak. Sokan pont azért, mert a "gyári" testük rossz, még csak nem is átlagos, és fel akarják javítani (nem hiszem, hogy a 196/60 egy ideális arány). Ésszerű módon a direkt átalakítás a leghatékonyabb módszer, ehhez kell egy étrend, ami jóval egészségesebb, mint az átlagemberé, és kell izomstimuláció, ami a súlyzókkal kontrollálható a legjobban. Ez ráadásul jó móka is tud lenni, sokaknak tetszik, ugyanúgy, ahogy egy szín, vagy egy zene tetszik. Ízlés. Van jó ízlés, meg rossz ízlés? Meg lehet magyarázni az ízlést? Meg lehet szabni másnak, hogy minek szabad neki tetszenie és minek nem? Hát nemigen. Ez csak úgy van. Sokan, akik szeretnének, művelnek mellette más sportot is, ami tetszik nekik. Én is például.


Senkinek nem akarnak megfelelni, max maguknak. Az emberben alapból van egy ilyen ambíció, hogy egyre jobb akar lenni (jobb esetben). Ez itt is megjelenik. Kisebbségi komplexusból is lehet elkezdeni, jó esetben ez elmúlik, rossz esetben beképzelt lesz tőle az illető, azt hivvén, fordult a kocka. Ez nem jó dolog, de hát ez van, az emberek már csak tökéletlenek.


Biznisz? Kinek, az élelmiszergyártóknak? Többet költenek jobb kajákra, mint kiegészítőkre. A kiegészítőkről tudják, hogy nem csodaszerek, csek specializálódott segítségek. Marketingszvöeg ott is van, ahogy minden másban. Szerintem amúgy a kóla és társai nagyobb biznisz...


Belomhulni? Na most kell visszagondolni az elejére: ki akar belomhulni? Nem sokan. Nem is könnyű elérni, hogy a gyúrás már akadályozza az embert a mozgásban, nem is akarják elérni. De ha tegyükfel valaki mégsem szeret ideoda szaladgálni, miért baj az? Már nem kell elfutni a kardfogú tigris elől, nem kötelező fizikai munkát sem végezni. Aki szellemi munkát végez, miért nem dönthet úgy, hogy nem akar kifejezetten jó állóképességet, hanem másra koncentrál? Nincs rá akkora szükség, mint hiszitek. Az ember ritkán kerül életveszélybe. Számoljátok össze, nektek hányszor mentette meg eddig az életeteket, hogy futottatok. Na meg gondolom a drága gyúrósfikázó átlagember aztán instant futóbajnok...


Sok szar? Kaja. Más formájú kaja. Több szar van abban, amit te eszel, hidd el. Membránszűrt tejsavófehérje például van a csecsemőtápszerekben és a beteg embereket tápláló italokban, ahogy az egyéb aminosavak (a fehérjék alkotóelemei) is. Természetes dolgok, nem bauxitból vannak. De még ha abból lennének se lenne gond, mert a molekuláknak nincs előéletük. Ide már egy kicsit bonyolultabb analitika szemlélet kell, de nem nehéz belátni, ha megtanuljuk, miből épül fel a világ.


Az izmok nem fonnyadnak sehova 1-2 hét alatt. Ha megszűnik a terhelés ésvagy a fenntartáshoz szükséges tápanyagmennyiség, az izmok csökkennek, ez _mindenkinél_ így van, akárhogy szerezte az izmait.


Drága? Kiszámoltad már? (: Én igen. Lehet ám olcsón is venni fehérjét, olcsóbban, mint a hús. Jóval olcsóbban. De itt is érvényes, hogy nem dőlünk be - az amúgy mindenhol jelen levő - marketingnek, és okosan döntünk.


Remélem sikerült elolvasni, így este most ennyi jött össze.

2013. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

igen elolvastam,


érdekes amit írtál,

2013. júl. 27. 23:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!