Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó edzésterv egy 12 évesnek...

Ez jó edzésterv egy 12 évesnek vagy még korai elkezdeni?

Figyelt kérdés
Nem akarok bitang izmokat meg semmi csak szívósodni,hogy többet bírjak.Hétfő:3x20 hasprés,3x20 lábemelés/láb,3x20 felűlés.Kedd:2 óra kézilabda.Szerda:3x10 fekvőtámasz.Csütörtök:biciklizés péntek:1,5 óra kézilabda szombat,vasárnap pihenő.Még karizom erősítésre mondanátok gyakorlatokat?Ma kezdtem.12/f 152 cm magas és 41 kg nehéz vagyok.

2013. júl. 16. 12:17
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ez is bőven elég lesz,ha nem akarsz izompacsirta lenni. De ha a karodra még gyurni akarsz akkor súlyzózz,nem kell nehéz elég 4-5 kilos.Bicepsz-tricepsz
2013. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Megtalálltam bátyám súlyzóit azok 5kg sak meg van egy 2kgs.Még nagyon kezdő vagyok,mondanátok gyakorlatokat és, hogy hogy kell csinállni?
2013. júl. 16. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:

12 évesen még semmikép ne használj súlyzót.

AZ edzésterved jó. Ha hétfőn ezt mind végig tudod csinálni akkor csináld.

Ennyi edzés később majd kevés lesz.

Azt ajánlom:

Kezd el a Fegyencedzést !

2013. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. júl. 16. 15:01
 5/6 Sága ***** válasza:
Én is azt javaslom,hogy kezzd el a fegyencedzést,mert az úgy fejleszt,hogy nem használsz külső súlyt,csak a saját testsúlyodat,az pedig nem ront a fejlődésben lévő gerinceden stb.Később 17-18 évesen nekiállhatsz gyúrni is mellé.
2013. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom a fegyencedzést!

Én már régóta nyomom a fegyencedzést, és csak jó véleményeim vannak róla, és ha kell segítség, akkor szívesen segítek, mert már szinte minden tapasztalatom megvan már!


Súlyzózást nem ajánlom!

2013. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!