Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét szedjek,...

Milyen fehérjét szedjek, amitől jönne is rám egy pár kg?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok.
2013. júl. 12. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Izom vagy háj? Mert ha háj akkor tömegnövelő étrend + magas ch tartalmú tömegnövelő. Ha izom akkor meg edzés, tömegnövelő étrend, fehérje+dextróz vagy tömegnövelő. Edzés után izolátum, napközben és reggel koncentrátum, este kazein.
2013. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

el vagy tévedve,nem fog egy fehérje termék kilókat dobálni rád.

táplálék kiegészítő,kell hozzá étrend amit kiegészítesz vele.

ha nincs étrended akkor lehet hogy egy gramm nem fog rád menni 5kiló fehérje elfogyasztása után sem.

legyen étrended és fehérjéből pedig tejsavót azaz whey-t vegyél.

2013. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismerem az edzés teóriáit :)Egy pillanatig sem gondoltam,hogy majd simán a fehérjétől jön majd rám a kg.Egyszerűen csak egy jó fehérjét keresek,ami mellett nem fogyok,hanem inkább hozzásegít egy kis súlynövekedéshez.És egy keveset edzek is,persze gyerek mellett nem nagyon érek rá terembe menni,de futok és itthon súlyzós gyakorlatokat végzek.Köszönöm az eddigi válaszokat
2013. júl. 12. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Töemgnövelő étrend a legfontosabb, meg kevés futás menjen, ne használd feleslegesen a kalóriát. De még mindig nem tudjuk hogy milyen minőségű tömeg kell neked... Whey c6-ot ajánlom, jó fehérje.
2013. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akár mindkettő,mert 172cm és 54kg vagyok,kicsit kevés,5 kg még kellene pluszba.
2013. júl. 12. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg leírhatnád a napi étrendedet!
2013. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!