Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom szálkásítani a...

Hogyan tudom szálkásítani a felső testemet? (12éves vagyok a többi lent)

Figyelt kérdés

12 éves vagyok.

kb. 170cm

kb. 57-58kg

jobb kezes


tudom ez soknak számít de már így is van rajtam NÉMI izom ha itt nem szerénykedek(ezért is bocsánatot kérik mert máskor KICSIT szerényebb szoktam lenni csak itt nem)

Az lenne az egyik bajom hogy a jobb kezem teljesen szálkásabb a balnál.Például a vállam és a felkaromom összesen eddig 6-7 szálkát számoltam úgy hogy mindegyik szemet szúróan látszik viszont a balnál nem ennyire szálkás. Ezeket a különbségeket hogyan tudom helyre tenni, egyenlíteni és ha az megvan tovább fokozni hogy még izmosabb legyek?

Még 1 kérdés hogy a hasam is izmos de az nem látszik mivel vastag a bőröm.

Evvel a Vastag bőrrel hogyan tudom mégis megcsinálni hogy kockás hasam legyen?



2013. jún. 29. 21:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Jah, és még a jobb alkarom is ugyanúgy szálkásabb mint a bal és ezt is szeretném kiegyenlíteni, és utána meg továbbfejleszteni.

Ezeket hogyan?

2013. jún. 29. 21:17
 2/4 anonim válasza:
Hát szerintem ezt fölösleges volt feltenned... Sok fölösleges van benne, ráadásul ha már te a szálkáid számolod... Akkor hal vagy... Szerintem fuss többet, kardio-edzéseket végezz. Próbálkozz először fekvőtámasszal, haspréssel, felüléssel, lábemeléssel, húzódzkodással. Amikor már ezeket jól csinálod, illetve elég erős vagy akkor válthatsz fehérje szedésére, és súlyzós edzéshez kezdhetsz. Szerintem.:) Viszont a futás az fontos, ilyen korban szerintem sokat tágít a tűdön.. Tehát heti 5-6x menj futni 45-50 perceket.
2013. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tudtam hogy az első válaszban lesz némi negatív is de nagy részben pozitív volt és ezt köszönöm!

Amiket mostanában szoktam csinálni az:

-fekvőtámasz

-húzódzkodás

-felülés csak néha

-helybenfutás mégritkábban

2013. jún. 29. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első jól mondja, ennyire belemenni, hogy neked milliméterenként mennyire tér el a szimmetrikustól a tested, elég nagy hülyeség. Aszimmetrikusak vagyunk javarészt, ez ellen nem lehet sokat tenni. Kiéve azt, hogy egyenletesen edzed a tested.


Ilyen idősen sportolj, ami jól esik, súlyzózáson majd 15 évesen gondolkodj először. Ilyen fiatalon még az aerob mozgás domináljon, erősítésnek a saját testsúlyoddal kezdhetsz valamit, ha akarsz.


Ha van rajtad egy kis felesleg, ami befed, akkor ahogy leírták, végezz több aerob mozgást, és ne egyél félre.


És olvass, mindenekelőtt, mert sok tudásra van még szükséged. Kezdetnek máris megfosztalak egy tévhittől: ilyen, hogy te ide vagy oda szálkásítasz a testeden belül, nincsen. Egyszerre tudsz leadni zsírt mindenhonnan.

2013. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!